Imam problem sa stidnim dlakama

ninin

Početnik
Poruka
2
Imam 20 god,i pocele su mi dlake po penisu.Da li imam problem,ili je to sasvim normalno kod muskaraca,jer sam do sad mislio da rastu samo iznad i po testisima...Pa zar je cijeli penis u dlake,osim vrha,i dal da brijem to(al se bojim da ce postati gusce)??
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam baš najbolje razumeo,ali brij slobodno,šta god,ali pažljivo,brijačem,ne žiletom!Neće biti gušće već se samo tako činiti.
Ono što treba da te brine je problem uraslih i oštrih dlačica koje mogu biti neprijatne tokom odnosa,ali i to se rešava kremom,kondomom,redovnim brijanjem,i ne zaboravi-higjena,svakodnevna:
brijači se koriste samo jednom,ako ne-održavaju se tako što se peru s čistim alkoholom,pre upotrebe se operu hladnom vodom,koža mora da je čista pre brijanja.Posle,da bi sprečio iritaciju ili infekciju-namaži obrijane površine jodom povidonom.
 
Imam 20 god,i pocele su mi dlake po penisu.Da li imam problem,ili je to sasvim normalno kod muskaraca,jer sam do sad mislio da rastu samo iznad i po testisima...Pa zar je cijeli penis u dlake,osim vrha,i dal da brijem to(al se bojim da ce postati gusce)??
Sasvim normalno (naravno, sumnjam da je takvo stanje da možeš svoj polni organ da nazoveš 'fluffy').
I ne znam zašto ljudi misle da brijanje ima uticaja na gustinu dlake. :confused:

Ako si nesiguran, poseti dermatovenerologa.
 
Imam 20 god,i pocele su mi dlake po penisu.Da li imam problem,ili je to sasvim normalno kod muskaraca,jer sam do sad mislio da rastu samo iznad i po testisima...Pa zar je cijeli penis u dlake,osim vrha,i dal da brijem to(al se bojim da ce postati gusce)??

Ukoliko ti smetaju, brijac u sake i kreni, samo pazi sta radis sa brijacem, da se ne iseces. Pitaj partnerku da li joj to smeta, a i ako tebi smetaju nema razloga da ne uklonis to sto ti smeta.
 
Imam ija problem kada obrijem spolni organ posle brijanja me sve pocne peckati i jako svrbiti neznam dali je to normalno posle brijanja..? Ako njeko zna neke mi napise hvala
Normalno je. Pecka jer se stvaraju sitne povrede kože tokom brijanja. Svrab počinje kada dlake krenu da izrastaju iznad površine kože.

Postoji toliko afrer shave preparata i preparata za intimnu higijenu, a ulje ne znam koliko je pametno nanositi odmah nakon brijanja.

Svakako, ako imaš uporan problem te prirode, konsultuj dermatovenerologa. :)
 
Normalno je. Pecka jer se stvaraju sitne povrede kože tokom brijanja. Svrab počinje kada dlake krenu da izrastaju iznad površine kože.

Postoji toliko afrer shave preparata i preparata za intimnu higijenu, a ulje ne znam koliko je pametno nanositi odmah nakon brijanja.

Svakako, ako imaš uporan problem te prirode, konsultuj dermatovenerologa. :)

Ako pogledas sastav tih "toliko" vidis da je u svakom neko ulje i/ili aloe vera.
Nekim ljudima pomaze i puder za bebe, u krajnjoj liniji bebe imaju jako osetljivu kozu, ne bih
se ja klonila preparata za bebe. Koriste ih svi kozmeticari posle depiliranja, ali covek nekada i sam
najbolje pokapira sta njegovoj kozi prija.
 
Ja to ne bih brijao, nikako.
Zamisli, ti ih obriješ a one krenu da rastu ponovo naravno, i posle nedelju dana kad izrastu 5-6 mm dođeš u situaciju da imaš seks? A nemaš kondom pri ruci ?
Kako da ribi objasniš da imaš četku u gaćama ?

Ako je dlakav, ne brini, neće ni primetiti, čak šta više, može joj pričiniti i dodatno zadovoljstvo.

Kada je žena raspoložena za seks njoj muška maljavost prija, dodatno je loži.

Maljavost znači prisustvo androgena, muških hormona, a ti ih očigledno imaš u višku.

Ribe otkidaju na višak muških hormona, lako ih detektuju, same startuju takve muškarce i nema jedne koja neće doživeti orgazam sa tobom.

Prema tome, u velikoj si prednosti u odnosu na sve one golobrade (golokure u ovom slučaju).

Iskoristi tu prednost sinak.
 

Back
Top