Ima li za mene leka

iXGQSMK.png


Noćas sam sanjao onoga
Što svaki dan preti,
Kaže mi videćeš svog Boga
bićeš i ti na meti.

Sa mene jorgan on svuče,
Od mene ne možes pobeći,
Džaba što drhtiš ko kuče
I ti ćeš ko balon pući.

Strah mi se u kosti uvuče,
Pokrih se preko glave,
Drhtim još od juče,
Mnogo se navatah strave.

Budim se sav u znoju,
Tresem se kao prut,
Gledam u ženu svoju
A ona kaže nije ti krut.

Kako da bude mi krut,
Kad ga svaku noć sanjam
iz ruke ne ispušta prut
kaže, tek ću da te ganjam.

Išo sam kod Dostane
Da baci pasulj i lije stravu
Gleda u olovo pa kaže
Da ti nisi duvao travu

Pitao sam i sanovnik
Ima li za mene leka
Ne prodjoh ništa bolje
Piše loša te sreća čeka


-----------------------------------------

Trag zasićenog
Osunčanog dodira
Purpurnog leta.

 
zxy;bt270681:
Eh prijatelju lek ti se baš ne da gde naletiš uvek na ovakve,tu ti onda leka nema
Nego ajd i ti kao Djura,jedan dim još,jedna pesma ,jedna seka i tako jedna po jedna ,ne treba ti boljeg leka:D

Slazem se,to je lek za sve.

Kad god cujem ovu Sevkinu pesmu ja se setim kako je mangupi prepevase
'u g*ovno je stala moja stikla' i uvek mi izmami osmeh :hahaha:
 
...ti to bre Sibirski namerno radiš....mislim na to javno obzanjivanje da tebi nema leka....urušavaš kredibilitet zdravstva i umanjuješ svetski uspeh naše vlade...samo , doćiće vučina i takvima glave....ruiniro je on i svog političkog oca , a taman posla da ne sredi jednog rusofilnog starog tigra...ma učiniće da , ima da vas nema , takovih , anti protivnih ; vi što se pravite bolesni a ne izostajete ni iz jedne jradnje - tamo amo , sele !...foliranti , zapamtiće te ovu vlast !
 
123loncar;bt271185:
...ti to bre Sibirski namerno radiš....mislim na to javno obzanjivanje da tebi nema leka....urušavaš kredibilitet zdravstva i umanjuješ svetski uspeh naše vlade...samo , doćiće vučina i takvima glave....ruiniro je on i svog političkog oca , a taman posla da ne sredi jednog rusofilnog starog tigra...ma učiniće da , ima da vas nema , takovih , anti protivnih ; vi što se pravite bolesni a ne izostajete ni iz jedne jradnje - tamo amo , sele !...foliranti , zapamtiće te ovu vlast !

Znaš šta bi mi pomoglo.Jedne zlatne petice :per:
 

Back
Top