Ima li mjesta ovakvom Bogu u NZ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eleleth

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.312
Kako hrićani probavljaju ovakvu sotonizaciju BOGA koji je sveden na oganj???
Kao što vidimo stari zavjet se opet provukao u NZ iako hrišćani kažu stari zavjet
nije njihov domen već samo NZ.
Pogledajte još se hvale sotonisti da im je bog oganj koji spaljuje.
Vjerovatno je to napalm bomba bila koja je židovima podrška u osvajačkim
pohodima bila-
Nije čudo što i USA se kune u ovakvog boga u koje ime ratuje IN GOD WE TRUST.
U oganj plameni zajedno s židovima.
Minobacače i bombe.
Ima li razlike onda i danas ???
Sotona i dalje kao i onda se BOGOM zove a sve pod krinkom biblije koja je navodno po deafultu Božija riječ.
Ima li većeg trika djavola da preko navodnog svetog pisma djeluje ???


hebrejima glava 12 Novi zavjet

18 Jer ne pristupiste gori, koja se može opipati, i ognju razgorjelom, i oblačini i tami, i oluji,
19 I zvuku trube, i glasu riječi, za koji su slušatelji molili, da im se više tako ne govori.
20 Jer nijesu mogli da podnesu zapovijedi: "Ako se i živinče dotakne gore, kamenovat će se."
21 I tako je strašno bilo ono, što se vidjelo, da Mojsije reče: "Uplašio sam se i dršćem."
22 Nego pristupiste gori Sionskoj i gradu Boga živoga, Jerusalemu nebeskome, i mnogim tisućama anđela,
23 I crkvi prvorođenaca, koji su napisani na nebesima, i Bogu, sucu svih, i duhovima savršenih pravednika,
24 I Isusu, posredniku Novoga Zavjeta, i krvi škropljenja, koja bolje govori negoli Abelova
25 Gledajte, da ne odbijete onoga, koji govori, jer kad oni ne utekoše, koji odbiše onoga, koji je prorokovao na zemlji, a kamoli mi, koji se odvraćamo od onoga, koji nam govori s nebesa!
26 Njegov glas potrese onda zemlju, a sad obeća govoreći: "Još jednom ja ću potresti ne samo zemlju, nego i nebo."
27 A što veli: "još jednom" pokazuje, da će se promijeniti ono, što se kao stvoreno pomiče, da ostane ono, što se ne pomiče.
28 Zato jer primamo kraljevstvo nepokolebljivo, dajmo hvalu i njom služimo ugodno Bogu s poštovanjem i sa strahom!
29 Jer je "Bog naš oganj, koji spaljuje."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top