ima li hopera????

Jel moraju da budu hitovi? Ili je dovoljno da se nama svidjaju?

Ako je prvo, ne znam da li bi nabrojao 2-3.
Ako je 2. .......

1.Rat Race(bob)
2.Survival(bob)
3.Igraj dok te ne sruse(dab)
4.The One (Elton John)
5.Stars(Simply red)
6.postman (ziggy)
7.Brand new day(sting)
8.Cose della vita(Eros i Tina)
9.a woman`s worth(Alicia)
10.Me gustas tu(Manu)
11.seeking breath for born(max R.)
12.war(bob)
13.burnin` & lootin` (bob)
14.Hasta Siempre(narodna:))
15.living on the frontline(eddy)
...........evo to mi pade na pamet
 
SisaDaPimp:
Daj dete pre mesec dana si pocela da slusas MTV HH i sad bi ti vec da tu neke pametne teme o HHu vodis.. daj plz.. Si ti cula za nekog od old schoolera, ili nesto UGa.. jesi k tako da sto otvaras teme o HHu kad ne znas isti.. I nikad nece da bude najjachi u HHu jer ce uvek da dodje neko bolji, tako da je glupo uospte o tome i pricati jer sad ce da dodju napaljeni klinci i pocnu da pisu Eminem.. ma smoriste vise..

ubjedljivo od "nasih" Alpha team, cia
 
2 mjeseca posto je taj album izasao kazite mi sta mislite o njemu?

Po meni je jedan od najkvalitetnijih.
Ima nekoliko veoma kvalitetnih pjesama sa arapskim stilom,posebno se izdvaja "Plamen od ljubavi".


Nekoliko prelijepih ljubavnih pjesama:
"Luda za tobom", "Oci boje meda", "Ljeto 80 i neke", "Dolazi oluja", "Zima je"...

Naravno ne nedostaje onih pjesama za ludovanje :
"Pali, kreni, gas i fiju briju", "Iluzija", "Ne gledaj me tako","Sto mi je ovo trebalo"


Cover albuma najbolji ikad napravljen na ovim prostorima.


Colonia je imala koncerte i po nasoj zemlji
Podgorica- 30.000ljudi
Bar- 20.000
Bijelo Polje- 20.000

Takodje Colonia sa pjesmom "A little bit of uh la la" pocinje da pali dikoteke i po zapadnoj Evropi.
 
Ja bih se pre ubila nego otisla na splav da slusam ta s***** od muzike.Mislim shvatam ja da svako ima svoj ukus ali da li ste vi ikada ZAISTA poslusali te tekstove,shvatili njihovu sustinu?nNaravno da niste jer je to nemoguce.U toj muzici nema nicega,prazna je.Sta se desilo sa poezijom,osecanjima.....ili mozda pesme tipa "hocu da mi kupis dzip", i nemam pojma koje jos vama predstavljaju vrhunac zadovoljstva.U tom slucaju nije problem u muzici nego u vama.Uzmite svi pa preslusajte bilo koji album Doorsa,Bob Dylana,Nil Janga......pa vidite sta je poezija.I MOLIM VAS ako vec slusate narodnjake,slusajte pravu,izvornu narodnu muziku,nesto sto je nasem narodu svojstveno a ne ovaj kic i sund.
 
ispravka: ide
you're only 29 got a lot to learn
but when your mummy dies she will not return
we like noise it's our choise
it's what we wanna do
we don't care 'bout long hair
i don't wear flares
see my face not a trice not reality
i don't work i just speed
that's all i need

i'm a lazy sod,i'm a lazy sod
i'm a lazy sod,i'm so lazy.....

by the way pesma je seventeen-sex pistols :D
 

Back
Top