ИЉБ

Proročanstvo starca Ludog Milojka je ostvaruje.....onomad je on rekao da će ne na sokoćalima vozdići.......jedino prvorođeno prase koje preživi novogodišnji pokolj.....Cogi is the chosen one..........
character089.gif

ajme meni majko moja ..
 
dosta je bilo podele na tabore MI i VI..ONI I OVI..VASI i NASI...:( mi smo svi jedno..:heart:

тако је, друже глен...или фреј!:heart::zag:

ево како би отприлике наше акције могле изгледати

1. долази до спонтаног уочавања патње, боли, неспоразума...било чега (на форуму).
2. уочавалац одма алармира ИЉБ
3. припадници ИЉБ-а се у року одмах појављују на лицу места и ступају у дејство
4. модулатори, супермодулатори и администратори припадници ИЉБ-а у року одма почињу са обрадом модулатора педеефа на којем се догађа кризна ситуација
 
тако је, друже глен...или фреј!:heart::zag:

ево како би отприлике наше акције могле изгледати

1. долази до спонтаног уочавања патње, боли, неспоразума...било чега (на форуму).
2. уочавалац одма алармира ИЉБ
3. припадници ИЉБ-а се у року одмах појављују на лицу места и ступају у дејство
4. модулатори, супермодулатори и администратори припадници ИЉБ-а у року одма почињу са обрадом модулатора педеефа на којем се догађа кризна ситуација

ali pazi ja ne politiku i religiju ne idem..:rtfm; tamo sve neki fanatici..bem li ga..stra' me je istih..:(
 
другови и другарице форумаши,
сведоци сте нагомилавања изазова са којима се друштво а и сваки појединац суочава. времена су тешка, можда најтежа ако оставимо по страни она кад је живео конан, па су банде дивљака упадале у села, палила их, побивале житеље а ђецу одводили у робље.

сигурно и сами осећате сав бол, неправду, промену времена која снађе сваког нашег сафорумаша. и сигурно сте безброј пута подизали пести и поглед кнебу и кроз стиснуте зубе урлали "ЗАШТОООО!"
одговор на то питање није једноставан.

зато вам, другарице и другови форумаши, постављам много једноставније питање

хоћемо ли седети са стране као наједене вране и бити неми посматрачи људске патње и владавине неспоразума?

одговор на питање одмах вам је шапнуло срце, али у циљу документовања, ево ја ћу га сада написати

"до ђавола, не! одмах формирамо ИНТЕРВЕНТНУ ЉИС БРИГАДУ и ширимо љубав и пружамо пажњу где год проценимо да има места!"

другарице и другови форумаши,
живела љубав, живео секс, и светска доминација љиса!

:heart:
...legi, krenimo u jurish skujcem na usnama....kujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac...:heart:
 

Back
Top