ilegal operations

lolla

Aktivan član
Poruka
1.010
..javlja mi se kad pokusam da pokrenem divx film (bilo koji). I to pomocu bilo kog codeca (od 3.1 pa nadalje), probala sam iz Micro DVD-a,iz Play-e, cak i iz onog bangavog Win Media Play-era i uvek isto.
Koristim Windows 98 SE, shto je simbol za haos u racunaru...
Elem, ljudi, shta to moze biti?
 
:D Pa,sad,NEMOJ :twisted: :twisted: :twisted: da mi vredjas 98SE..:)...No,da predjemo na stvar.Prvo pokusaj da ustanovish dal je sa WIN-om sve u redu uz pomoc nekog odgovarajuceg programa (norton ili....)e,ako nadje nesto ,ti lepo to sve sredi pa onda ponovo pokusaj....A sto se tice micro dvd-a savet--SKIDAJ to sa kompa...jedna od najvecih glooposti softwarske industrije...Imas lepo BS player..RAD light(njih mozes nac svuda pa cak i ovde na krst-u u sekciji software)a mozes i sa mv2 pleyerom koji je definitivno NAJBOLJI ikad napravljen pleyer...Toliko...Lolla,bese? :wink:
 
Logitech:
:D Pa,sad,NEMOJ :twisted: :twisted: :twisted: da mi vredjas 98SE..:)...No,da predjemo na stvar.Prvo pokusaj da ustanovish dal je sa WIN-om sve u redu uz pomoc nekog odgovarajuceg programa (norton ili....)e,ako nadje nesto ,ti lepo to sve sredi pa onda ponovo pokusaj....A sto se tice micro dvd-a savet--SKIDAJ to sa kompa...jedna od najvecih glooposti softwarske industrije...Imas lepo BS player..RAD light(njih mozes nac svuda pa cak i ovde na krst-u u sekciji software)a mozes i sa mv2 pleyerom koji je definitivno NAJBOLJI ikad napravljen pleyer...Toliko...Lolla,bese? :wink:

Isto se javlja i sa Red Light-om.... provacu taj mv2, mada mislim da to nije problem vezan konkretno za pleyer...
Sa Windowsom je sve u redu, sveze je instaliran i iskontrolisan:).
 
lolla:
Isto se javlja i sa Red Light-om.... provacu taj mv2, mada mislim da to nije problem vezan konkretno za pleyer...
Sa Windowsom je sve u redu, sveze je instaliran i iskontrolisan:).
Nisam ni rekao da je problem konkretno vezan za pleyer...No nema veze...Probaj sa System File Chekerom...mozda nesto fali winu,posto je ocigledno porblem sa njime....ili eventualno sa diskovima sa kojih pustash.... :D
 

Back
Top