Igrom mozete zavesti...svakog:)

Важи се, ја то вјежбам, кад наиђе неки одмах има да падне на моје покрете. :mrgreen:

Не, па то се ваљда подразумева, мислим за падање, ал да дође до тога- трк у дискотеку! Само пази, мораш у неку са одговарајућим ДЈ-ом јер сам начуо да има неких који пуштају само Деен-а и понекад Функу-Ј-а :mrgreen:
 
Не, па то се ваљда подразумева, мислим за падање, ал да дође до тога- трк у дискотеку! Само пази, мораш у неку са одговарајућим ДЈ-ом јер сам начуо да има неких који пуштају само Деен-а и понекад Функу-Ј-а :mrgreen:

Деен је жарио и палио, бар овде код нас.

Секси ћика само за тебе. :mrgreen:

 
to su najjače žurke, veruj mi... mada ima lošeg trensa koliko hoćeš, ja volim pravi goa trance iz perioda 94-98, to je bilo nešto najbolje. posle toga je naglo opao kvalitet ali može još da se nadje dobrog, ima i naših dj-eva koji su solidni tako da nadjem vremena i prostora barem jednom mesečno da sam odem na žurku da se izvilenim. ali opet to je drugačije od drugih žurki, jer tu ne dolaze ljudi da poziraju i da se muvaju

Mislim, ovde pricamo o plesu i zavodjenju.
Tema o toj trens muzici sigurno postoji na pdf-u muzika.
Ako nista drugо, bar nam daj primer kako igra uz trens muziku moze da bude i zavodna.
 
Umete li da igrate?

Pogledajte kako su danasnje generacije doktorski i fenomenalno odigrali pesmu staru cetvrt veka.

Da li smatrate da je smekerski kad znate da opusteno igrate, ili je igra za vas nesto nebitno?

Mozete okaciti i neki klip gde vam se dopada kako neko u njemu igra.

Spot je uradjen 2017-te, pesma je iz 1993-e, a ova ekipa razbija:




Najvažnije je da znaš ebozovno da ljuljaš s kukovi. :per: :hahaha:
 
ovako ( jedva nadjoh slicku na netu ) :lol:

9868_F_1_par-ples.jpg
 

Back
Top