Igrice na lap topu

Wipper

Zainteresovan član
Poruka
108
Ljudi, kupio sam lap top sa ovim karakteristikama:
Procesor: Intel Core i7 6600U
Ram: 16 gb
Graficka: AMD Radeon R7 M350 1gb memorije

Ne mogu apsolutno ni jednu igricu normalno da igram. Cak sam skinuo i neke starije igrice, Hitman Blood Money cak ni tu igricu ne mogu normalno da igram. Jel zna neko da mi kaze da li postoji nesto sto moze da mi pomogne oko ovog problema? Ne razumem se nesto specijalno u kompjutere, ali ovaj lap top je po karakteristikama bolji od PC-a koji imam, a na njemu sam bez problema mogao da igram igrice.
 
Verujem da je nešto prosto, samo nema dovoljno informacija da se nešto zaključi. Šta se desi kada pokušaš da pokreneš neku igru? Izađe li neka poruka, šta piše...?

Ja bih odneo laptop tamo gde sam ga uzeo i pitao za savet, ili barem nazvao radnju telefonom.
 
Ljudi, kupio sam lap top sa ovim karakteristikama:
Procesor: Intel Core i7 6600U
Ram: 16 gb
Graficka: AMD Radeon R7 M350 1gb memorije

Ne mogu apsolutno ni jednu igricu normalno da igram. Cak sam skinuo i neke starije igrice, Hitman Blood Money cak ni tu igricu ne mogu normalno da igram. Jel zna neko da mi kaze da li postoji nesto sto moze da mi pomogne oko ovog problema? Ne razumem se nesto specijalno u kompjutere, ali ovaj lap top je po karakteristikama bolji od PC-a koji imam, a na njemu sam bez problema mogao da igram igrice.

Na taj procesor i RAM si trebo bolju graficku... A mozda je i do napajanja, od koliko W ti je napajanje...?
 
Ljudi, kupio sam lap top sa ovim karakteristikama:
Procesor: Intel Core i7 6600U
Ram: 16 gb
Graficka: AMD Radeon R7 M350 1gb memorije

Ne mogu apsolutno ni jednu igricu normalno da igram. Cak sam skinuo i neke starije igrice, Hitman Blood Money cak ni tu igricu ne mogu normalno da igram. Jel zna neko da mi kaze da li postoji nesto sto moze da mi pomogne oko ovog problema? Ne razumem se nesto specijalno u kompjutere, ali ovaj lap top je po karakteristikama bolji od PC-a koji imam, a na njemu sam bez problema mogao da igram igrice.
bolji laptop
 
Ako rade na PC koji je slabiji moraju raditi i na tom laptopu, te stare igre...

hitman BM
  • OS: Win 2000
  • Processor: Intel Pentium 4 1.5GHz / AMD Athlon XP 1800+
  • Graphics: AMD Radeon 9500 or NVIDIA GeForce FX 5200
  • System Memory: 512 MB RAM
  • Storage: 5 GB Hard drive space
  • DirectX 9 Compatible Graphics Card
to sigurno radi na R7 M350 1gb .

Koju poruku izbacuju , nece da se pokrenu ili nisi dobro krekovao, original igrice?
Prvo proveri da li su ti svi drajveri instalirani i ostali programi koje traze igrice
da li je win sveze instaliran? koji win?
 
Mozda je problem softverski, u smislu da si ga prepunio, da su neki dll-ji u koliziji, da si navuko malware...A grafika mozda za konkretne igre moze neki setup pa da se podesi rendering npr. sa 3d na softverski ili nesto tako, znam bar je recimo na Fifi ili NFS moglo tako nesto
 
Hvala svima na odgovorima.
Igrica toliko secka i baguje, da ne mogu ni miša lepo da okrećem.
Saznao sam u medjuvremenu šta je, kao što je neko gore rekao, pokreće mi preko druge grafe koja je integrisana, ne koristi mi uopšte ovu grafičku koju imam.
Da li neko zna možda kako da prebacim da mi pokreće preko te druge grafičke, ono što sam gledao po internetu nije pomoglo.
 

Back
Top