igračke

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
Stani - ovo nije bezobrazna tema :lol: :lol: :lol:

Maja pravi paketiće za sve klince zaposlenih u firmi, treba mi mala pomoć...
Gde da nađem veliki izbor igračaka po povoljnijim cenama nego što su ,,ofy''?

Kad ste poslednji put kupili neku igračku i GDE? :-D
 
Највише купујем у продавницама БУБАМАРЕ (у Земуну, Трг Бранка Радичевића 2, телефон 316 1313, а знам за највећу продавницу играчака КОЗМО у Кнез Михаиловој.
Толико од мене, више не знам! :-D
 
sve igracke koje se prodaju po prodavnicama imas kod kineza

Ako te smara tamo da ides,imas lep izbor u podzemnom prolazu ispod Doma Omladine,ogromnu prodavnicu sa veoma pristojnim cenama.Ja volim tamo da kupujem i sebi i drugima;)
 
Ma kako ću kod kineza... pa ima ona deca da me gađaju njima a potom da me obese na Terazijama :lol: :lol: :lol: :lol:
Yebote pedesetoro klinaca do 9 godinica... I ja mogu da kupim 100 igračaka minimum :D

Ovo će mi biti najluđa i najlepša Nova godina

E a gde je tačno Kozmo? Gde u Knezu? Mogla bih danas da odem...
 
imaš u georgi dimitrovoj uvoznika Lego kockica.
to je preko puta ulaza za otvoreni bazen "taš"
mislim da se zove hipopotamus.
ja samo to kupujem.
ima za sve uzaste i nema deteta koje ne voli.
 
kozmo je tamo gde je bila elektrotehna, bem li ga kako se sada zove,ona veelika rk sa desne strane ako ideš od terazija, mislim da je dečliji benetton prekoputa...
 
majcheki:
Ma kako ću kod kineza... pa ima ona deca da me gađaju njima a potom da me obese na Terazijama :lol: :lol: :lol: :lol:
Yebote pedesetoro klinaca do 9 godinica... I ja mogu da kupim 100 igračaka minimum :D

Ovo će mi biti najluđa i najlepša Nova godina

E a gde je tačno Kozmo? Gde u Knezu? Mogla bih danas da odem...


A jesi i mene racunala za paketic....................
 
Hvala pajamaco :wink:
Danas idem u kozmo, da vidim šta ima i kolko toga ima!!!
Jedva čekam :P :P :P

Lego kockice su mi mnogo skupe, nebi mogla da im kupim one velike skalamerije a ne verujem da bi se obradovali malim kutijama. Moram da ubacim i po neki slatkiš u to :D Planiram gomilu čokoladnih bananica i malih čokolada - da ih roditelji vraćaju musave kući :lol:

Lave - ako se ne varam, ti ćeš ove godine da napraviš paketić! Šta će da bude unutra?
 
Ako je za firmu Dexy ima neke varijante, radnja im je u Sava Centru.
A znam da to isto rade i oni u prolazu, gde je nekada bio dragstor u Nusicevoj. Tamo je stvarno veliki izbor igracaka.
 
Јао, Мајчеки, нисам видела твој пост на време, већ сам отишла са посла!
Иначе, била сам у КОЗМУ, око 17 сати, али сам се "упишкила" од цена! Стварно имају леп избор али ... Да дајем преко 1.000 динара за нешто што ће клинац да ми полупа очас посла баш ми се и не мили!
Онда сам отишла у подземни пролаз код Дома омладине и ту ... НАШЛА!
Узела сам лепе ствари по приступачним ценама!
Како си ти прошла? :)
 
Milly73:
Јао, Мајчеки, нисам видела твој пост на време, већ сам отишла са посла!
Иначе, била сам у КОЗМУ, око 17 сати, али сам се "упишкила" од цена! Стварно имају леп избор али ... Да дајем преко 1.000 динара за нешто што ће клинац да ми полупа очас посла баш ми се и не мили!
Онда сам отишла у подземни пролаз код Дома омладине и ту ... НАШЛА!
Узела сам лепе ствари по приступачним ценама!
Како си ти прошла? :)

Meni su ovi moji s posla, čim sam pomenula kozmo rekli - ti nisi normalna, preskupo je a kvalitet igračaka se ne razlikuje, evo sad po tvom postu vidim da su bili u pravu.

Tako da sam i ja oko 5 bila dole u prolazu!

Ićiću danas u Kozmo ali nisam htela da ispadne kao da im teram inat i da sam čim su mi rekli da ne idem tamo, prvo tamo otišla.

Elem, ljudi tamo su genijalni... Ili ja nisam navikla da neko za promenu ne ide zamnom kao da ću nešto da ukradem :lol:
Kad je prodavačica rekla - Izvolite. Ja sam se predstavila, rekla ime firme iz koje dolazim i količinu igračaka koja mi je potrebna. Uveli su me u kancelariju, dali mi sokić i narezali cd sa svim artiklima i cenama i rekli da imam 10% popusta na cene koje su ispisane.
Posle su me vodali po radnji i pokazivali sve i svašta, dali mi vizit karte, ispratili do vrata i otvorili mi ih.

Inače cene su fenomenalne, obradovala sam se - baš :D
 

Back
Top