Igracke

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
Što mislite ko ce kome bit veca igracka ? z:mrgreen:

files.php


Mslm, dosadno mi je ..

al eto ..možemo iz toga razvit temu ..

Da li je za osudu ako samostalna ,novcano osigurana , javna i lipa žena minja muškarce ka da su KEN IGRACKE ?
Znamo da i oni to rade , al uvik nekako je veci kurs na žene ..pa ajmo relano .. :D
 
kakav je taj lik, prvi put cujem za njega ..al kažu da je nekakav kralj bakra ?
Što mislite ..za koliko ce joj dojadit ?

Ili ONA njemu ( al nekako ih je sve ona preduhitrila ) :D
 
Da li je za osudu ako samostalna ,novcano osigurana , javna i lipa žena minja muškarce ka da su KEN IGRACKE ?
Nije za osudu, zasto bi bilo, svako ima pravo i slobodu da radi sa svojim telom sta oce, naravno, ako uziva u tome, no ako je to posledica neke njene neuroze onda bas i nema u tome nekog uzivanja
 
Što mislite ko ce kome bit veca igracka ? z:mrgreen:

files.php


Mslm, dosadno mi je ..

al eto ..možemo iz toga razvit temu ..

Da li je za osudu ako samostalna ,novcano osigurana , javna i lipa žena minja muškarce ka da su KEN IGRACKE ?
Znamo da i oni to rade , al uvik nekako je veci kurs na žene ..pa ajmo relano .. :D

jel ovo severina?
rece mi jakob da je procito da je to neki zaludjenik, da je zestoko sujeveran, da mu astrolizi citaju horoskope svaki dan, da se bas posvetio tim glupostima :lol:
ako je istina samo se pitam dal je normalna, ebo pare ako je takav ludak

sto se seve tice dobra je riba al je fufa u dusi, dokzala to milion puta, nema veze uspeh kod nje

a sto se ostalih tice, ebem li ga mislim da je karakter presudan, bez obzira na materijalno stanje, ako je gramziva fufa nema joj spasa :lol:
 
Poslednja izmena:
jel ovo severina?
rece mi jakob da je procito da je to neki zaludjenik, da je zestoko sujeveran, da mu astrolizi citaju horoskope svaki dan, da se bas posvetio tim glupostima :lol:
ako je istina samo se pitam dal je normalna, ebo pare ako je takav ludak

sto se seve tice dobra je riba al je fufa u dusi, dokzala to milion puta, nema veze uspeh kod nje

a sto se ostalih tice, ebem li ga mislim da je karakter presudan, bez obzira na materijalno stanje, ako si gramziva fufa nema joj spasa :lol:

Zašto je smatraš fufom ? Jer uredno odbija prstene ? :)
Ima apetit ?
 
Ne znam, deluje mi da je to njen fazon, ljubi, ali glavu ne gubi.
I kao da bira momke koji je obozavaju, a sa njima je dok joj ne dosade.

Da , veoma je uspješna u svemu tome. Brzlo ladi glavu .. a još brže je zavrti nekome..
MADA ..
Lucica nije nikad dobila ..kako je tila..:)
Volila je ona bolno ..
 

Back
Top