ignorisanje dobrih riba

AcaBg82:
Dobra riba za kojom svi laju i salecu je a njoj nos u nebesima i vi je kulirate, za vas ne postoji. Kada se pojavi kao da je nema. Primetio sam da ce posle 2-3 puta tako muskog izigravanja nezainteresovanosti da mu kaze "Zdravo" onako kroz zube, ne bi bas ipak je ona riba, ali vidi da je ovaj ignorise. Sledeci put ce malo pustenije da kaze zdravo. Negde 5 put ce da prestane da izigrava ribu.

Da li se dobre ribe zapravo pale na momke koji ih totalno ignorisu i salju im poruku "za mene nisi dobra riba" ili "za mene si niko i nista"
...
Možda pomisli da si homoseksualac. Znaš da ribe vole da se druže sa njima, smatraju ih za drugarice i zato, možda, ne izigravaju ribe pred njima..... možda...
 
AcaBg82:
Dobra riba za kojom svi laju i salecu je a njoj nos u nebesima i vi je kulirate, za vas ne postoji. Kada se pojavi kao da je nema. Primetio sam da ce posle 2-3 puta tako muskog izigravanja nezainteresovanosti da mu kaze "Zdravo" onako kroz zube, ne bi bas ipak je ona riba, ali vidi da je ovaj ignorise. Sledeci put ce malo pustenije da kaze zdravo. Negde 5 put ce da prestane da izigrava ribu.

Da li se dobre ribe zapravo pale na momke koji ih totalno ignorisu i salju im poruku "za mene nisi dobra riba" ili "za mene si niko i nista"

Da. Ako taj momak lici barem na nesto, a ne k'o ja... desilo se i meni onomad sa kutschkom, sad je prijatna prema meni. Mozda cemo jos koji put, madaaa.... :roll: Ipak je ona kutschka :)
 
O Boze...

Pozdravila te je Aco kroz zube sto ce reci da joj nije od srca, verovatno jer je pomislila
-Jao vidi ovog jadnicka pogubi se kada me vidi, zasto mu je tako neprijatno, mora da je stidljivi geek, ooo bas mi ga zao. Ajde da mu se javim pa da ne cvika vise...

A generalno, kada je devojka top, dzaba ti bojkot...to je kao da si odlucio da ne pijes Coca Colu dok cena ne padne na 10 din, da ti bude dostupna.
Pa dzaba kada svi ostali kupuju ko mutavi, jos moze Cola da bira kome ce da prodaje a kome ne. Hebe joj se za tebe aco.

A riba isto tako, bira od tih 10 komada sto je salecu, ko je najbolji, sto bi se okretala tebi? Pa i da oce nekome verovatno ce startovati "pastuva" na glasu a ne plasljivog decka iz zadnjeg reda...

To bi imalo smisla da apsolutno svi bojkotuju ribetinu, tako da aco u svakom slucaju si suv kod nje.

:rotf:
 
Dobra riba za kojom svi laju i salecu je a njoj nos u nebesima i vi je kulirate, za vas ne postoji. Kada se pojavi kao da je nema. Primetio sam da ce posle 2-3 puta tako muskog izigravanja nezainteresovanosti da mu kaze "Zdravo" onako kroz zube, ne bi bas ipak je ona riba, ali vidi da je ovaj ignorise. Sledeci put ce malo pustenije da kaze zdravo. Negde 5 put ce da prestane da izigrava ribu.

Da li se dobre ribe zapravo pale na momke koji ih totalno ignorisu i salju im poruku "za mene nisi dobra riba" ili "za mene si niko i nista"

Ja takve devojke ignorisem, ne da bih je nekom obrnutom taktikom smuvao, vec me smaraju takve osobe. Da, neke se brecnu i pokusavaju da otvore komunikaciju, s tim sto se brzo i zavrsi prica. U sustini cim osetim da treba da izadjem iz svog komfornog prostora i ponasam se kao da ona drzi loptu u ruci a ja treba da kefcem...
 

Back
Top