Идентификована жртва...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakve ovo veze ima sa politikom dok policija ne saopšti da je to morbidno ubistvo politički motivisano?
Stvarno neverovatno kakve se ovde gluposti ne trabunjaju i kojim povodima.

Мож' да бидне - ал' не мора да значи!

Нико није било шта тврдио, него само расправљамо шта би могло бити... а повод је ужасан - јер никада за тако нешто у Бг нисам чуо... а свашта сам чуо...
 
Па има везе са муслиманима утолико што је жртва очигледно муслиман и што је тај болесни убица унаказио и раскомадао леш и што је делове тела тј.главу оставио на видно место у сред центра града са очигледном намером да то изазове ужасавање... питање је само са којим циљем. А циљеви могу бити разноразни - бар то ми овде са територије бивше СФРЈ добро знамо како се изазивају сукоби. Може бити да је неко хтео да изазове бес муџахедина и фундаменталиста на Србију тј.Бг... ко ће то знати...
видећемо...

А поготово што је изгледа баш убица изгубио стрпљење па је у фазону анонимног телефонског позива обавестио полицију.

Ma rekao sam ja odmah, sve ukazuje na dobro isplanirano samoubistvo.
Prosto ne znam sta bi drugo moglo bit.
 
Мож' да бидне - ал' не мора да значи!

Нико није било шта тврдио, него само расправљамо шта би могло бити... а повод је ужасан - јер никада за тако нешто у Бг нисам чуо... а свашта сам чуо...

Imam ja brata od tetke u tvom komšiluku...šta sam ja sve od njega godinama slušala da je čuo...najrazličitijim povodima....i kada se dokaže suprotno on već ima novu priču kao objašnjenje objašnjenja :roll:
Ukratko, vi muški iz Begeša, sa Vračara, sve znate kao piljarice za Kalenića :mrgreen:
 
Imam ja brata od tetke u tvom komšiluku...šta sam ja sve od njega godinama slušala da je čuo...najrazličitijim povodima....i kada se dokaže suprotno on već ima novu priču kao objašnjenje objašnjenja :roll:
Ukratko, vi muški iz Begeša, sa Vračara, sve znate kao piljarice za Kalenića :mrgreen:

Da znaš kakva im je tek stanica policije... ne čudi što su ćaknuti... :mrgreen:
 
Sladak bio ovaj decko dok je bio ziv, evo sad cideh sliku. Steta sto je krenuo 'stranputicom', i ode glava. Bukvalno.

Vidi, generalno narod na teritoriji nekadašnje BiH, odnosno danas Republike Srpske i Muslimansko-Hrvatske Federacije živi loše. Teško se nalazi posao i samim tim teško dolazi do novca. Ljudi pristaju na sve i svašta. Čak da ti muslimanski muzičar svira srpske patriJotske hitove bez falširanja. A od svadbe je krenulo i evo kako se završilo...
 
Па има везе са муслиманима утолико што је жртва очигледно муслиман и што је тај болесни убица унаказио и раскомадао леш и што је делове тела тј.главу оставио на видно место у сред центра града са очигледном намером да то изазове ужасавање... питање је само са којим циљем. А циљеви могу бити разноразни - бар то ми овде са територије бивше СФРЈ добро знамо како се изазивају сукоби. Може бити да је неко хтео да изазове бес муџахедина и фундаменталиста на Србију тј.Бг... ко ће то знати...
видећемо...

А поготово што је изгледа баш убица изгубио стрпљење па је у фазону анонимног телефонског позива обавестио полицију.

mene samo stra da nas opet ne bombarduju.
 
Nego, ja sve nesto mislim da ovo ima veze sa ovom vescu:

Blic, Hronika
Istraga smrti mladića
Obezglavljen leš pored trim-staze
Autor: B. V. | Foto:D. GRUBIN | 13.08.2008. - 06:06
Obezglavljen leš pored trim-staze

BEOGRAD - Obezglavljen leš muškarca starosti oko 30 godina pronađen je juče oko 9 sati na Adi Ciganliji, u šumi pored trim-staze. Nago telo u poodmakloj fazi raspadanja pronašla je grupa mladića koja je trčala stazom i zbog nesnosnog smrada odlučila da uđe u šumu.

Mladići su, nakon kratkog traganja, videli telo okruženo šibljem, ali su mislili da je reč o uginuloj životinji. Kad su prišli bliže, zatekli su telo muškarca, dok je lobanja bila nekoliko metara dalje.
- Već deset dana osećam smrad kod treće kapije na trim-stazi. Odlučili smo da uđemo u šumu i vidimo šta je posredi. Prizor je bio jeziv, nismo mogli da verujemo šta smo zatekli - priča jedan od rekreativaca.
Momci su otrčali do Uprave Ade Ciganlije, koja je odmah poslala obezbeđenje. Ubrzo je došla policija i obavila uviđaj. Poluraspadnuto telo poslato je na Institut za sudsku medicinu da bi se utvrdio uzrok smrti, a na osnovu otisaka prstiju policija će pokušati da utvrdi identitet nađenog muškarca.

A mozda i nema?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top