Ideje, predlozi, komentari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.344
Ovde slobodno dajte svoje ideje, sta mislite da bi trebalo da se ubaci, da se promeni, kazite ono sta vam se ne svidja, kazite sta bi zeleli da vidite, kreirajte forum prema sopstvenoj viziji.

Prva ideja by me :)

Gledam ove lepljive i cini mi se da ih imamo premnogo. Skoro su stigle do pola strane.
Rezonujem da teme Zvezda i Partizan mozemo slobodno da odlepimo jer ce uvek biti pri vrhu strane. Takodje ne znam koliko nam je potrebna u lepljivoj i tema vanfudbalske zanimljivosti

Kazite svoje misljenje.

Dosla je nova era vodjenja foruma, sad se i vi pitate ;)
 
Odlična ideja :D
Izbaci kao lepljive Incidenti,neredi i posledice i (Van)fudbalske zanimljivosti.
Komentar (al nemoj da ga brišeš):Na forumu o fudbalu je po meni počela da vlada jedna prijateljska-opuštajuća atmosfera za razliku od ranijih meseci.Sada se tek vidi koliko je "onaj" imao udela na svu naelektrisanu atmosferu na ovom forumu i kada je odmaglio sve je drugačije i mnogo bolje...neka ovako ostane i dalje ;)
 
molim vas da o Fluidu ne pricamo.
Ta stranica foruma je zatvorena i nije lepo pricati o ljudima koji nisu tu da kazu nesto u odbranu.

Inace, dobro ste primetili. Moj cilj je da se za razliku od proslogodisnjih svadja ovde izgradi drugarska atmosfera. To sto navijamo za razlicite timove nas ne pretvara u smrtne neprijatelje nego ljude koji imaju o cemu da pricaju i cime da zezaju one druge kad "puknu" :lol:
Kad bi svi mislili isto ne bi imalo o cemu da se prica ;)
 
tab503:
Gledam ove lepljive i cini mi se da ih imamo premnogo. Skoro su stigle do pola strane.
Rezonujem da teme Zvezda i Partizan mozemo slobodno da odlepimo jer ce uvek biti pri vrhu strane. Takodje ne znam koliko nam je potrebna u lepljivoj i tema vanfudbalske zanimljivosti

Moze tako. Nema potrebe da Zvezdina i Partizanova tema budu lepljive jer na njima se stalno postuje i uvek ce da budu pri vrhu stranice.
 
Odlična ideja :D
Izbaci kao lepljive Incidenti,neredi i posledice i (Van)fudbalske zanimljivosti.
Komentar (al nemoj da ga brišeš):Na forumu o fudbalu je po meni počela da vlada jedna prijateljska-opuštajuća atmosfera za razliku od ranijih meseci.Sada se tek vidi koliko je "onaj" imao udela na svu naelektrisanu atmosferu na ovom forumu i kada je odmaglio sve je drugačije i mnogo bolje...neka ovako ostane i dalje ;)
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::super::super::super::super:
 
molim vas da o Fluidu ne pricamo.
Ta stranica foruma je zatvorena i nije lepo pricati o ljudima koji nisu tu da kazu nesto u odbranu.

Inace, dobro ste primetili. Moj cilj je da se za razliku od proslogodisnjih svadja ovde izgradi drugarska atmosfera. To sto navijamo za razlicite timove nas ne pretvara u smrtne neprijatelje nego ljude koji imaju o cemu da pricaju i cime da zezaju one druge kad "puknu" :lol:
Kad bi svi mislili isto ne bi imalo o cemu da se prica ;)
vidis, i tu si u pravu :P
 
Beware%20justice%20ahead.jpg
 
tabe na ovom forumu imamo 4 spamerske i chatovske teme.
prva je fudbal chat i jos ponesto ali to je ok posto je ona namjenjena za to
druga je Navijacke teme.
treca je FK CEMENT.
i cetvrta je fudbalski klub krstarica.
are you going to to anything about it?
barem uradi nesto sa betonom i navijackim temama.
 
Za Cement sam vec rekao ranije.
Peca :D i nesa su jedini koji tamo postuju i ako im se chata meni ne smeta.
Chat ne sme da remeti temu a posto je tema njihova neka je oblikuju kako zele ;)
FK Krtsrarica je kultna tema i tamo se prica o temi, spremamo se za ligu i ako imas nekih problema obrati se vlasniku kluba :lol:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6151243&postcount=1063
ili "coveku za sve"
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6139687&postcount=1034
:D
A na navijackoj temi koliko vidim prica se o navijanjima i navijacima i ja tamo ne vidim chat

Tvoji predlozi su odbaceni kao neosnovani :P
Next case please :lol:
 
Za Cement sam vec rekao ranije.
Peca :D i nesa su jedini koji tamo postuju i ako im se chata meni ne smeta.
Chat ne sme da remeti temu a posto je tema njihova neka je oblikuju kako zele ;)
FK Krtsrarica je kultna tema i tamo se prica o temi, spremamo se za ligu i ako imas nekih problema obrati se vlasniku kluba :lol:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6151243&postcount=1063
ili "coveku za sve"
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6139687&postcount=1034
:D
A na navijackoj temi koliko vidim prica se o navijanjima i navijacima i ja tamo ne vidim chat

Tvoji predlozi su odbaceni kao neosnovani :P
Next case please :lol:

ne zelim ja da se tema FK Krstarica zatvori :D
ja sam ipak tamo menadzer :cool: , sefe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top