Idealna zenska gradja

Screenshot_20210406_200034.jpg
 
Rekla bi da si ti banovani humanista.:hahaha: Tetovaže bi mi oštetile vid.
Imaš oko 60 godina, žena ti je jadnog izgleda...
Živiš neki tužni život, život starca kukavice, koji komentariše druge ljude na društvenim mrežama, a niko te nikad ovde nije vidio, zato jer si beskrajno ružan...kako fizički, tako i duhovno...
Ti, onaj mali Smoriša nevini lažiša, i onaj Yok sa Muzike, ste najtužniji ljudi ovde...ima ih još, ali vas troje ste na prva tri mesta..: transfer blama : :)
 
Imaš oko 60 godina, žena ti je jadnog izgleda...
Živiš neki tužni život, život starca kukavice, koji komentariše druge ljude na društvenim mrežama, a niko te nikad ovde nije vidio, zato jer si beskrajno ružan...kako fizički, tako i duhovno...
Ti, onaj mali Smoriša nevini lažiša, i onaj Yok sa Muzike, ste najtužniji ljudi ovde...ima ih još, ali vas troje ste na prva tri mesta..: transfer blama : :)
Raspade, idi pasi travu, čitaj knjige ako znaš da čitaš. Smoriša je pionir za tebe i ima obrazovanje. Spavanje po kontejnerima, odrpanost i seljobersko ponašanje ti neće ništa dobro doneti. Ustvari nemoj, učlani se u SNS, njima trebaju cepanice sa pivskim stomacima.
 
Poslednja izmena:
Meni jeste...vitkija je, dupe joj nije glomazno, cini mi se na slikama i da ima srazmernu duzinu nogu u odnosu na telo... Meni uopste nije seksi ovaj trend velikih, masnih goozica i sisa velicine moje glave. Neko voli, ja ne :)
Dobro, izjasnili ste povodom toga 16 hiljada puta, ne morate ispod svake takve slike koju okačimo...

Meni je taj "trend" prelep, jer ne mislim da je trend, nego vraćanje normalnom ljudskom telu.

Btw, ako je ovo na videu sisa veličine tvoje glave, kolika ti je to glava :mrgreen:
 
Dobro, izjasnili ste povodom toga 16 hiljada puta, ne morate ispod svake takve slike koju okačimo...

Meni je taj "trend" prelep, jer ne mislim da je trend, nego vraćanje normalnom ljudskom telu.
A zasto je normalno krupno, masno telo a nije prosecno, sportski zategnuto ili bez viska sala? ( Na stranu sto je bodypositive trend dao vetar u ledja lenjim ljudima da batale brigu za zdravlje).
Ide se iz krajnosti u krajnost, sa anoreksicnih devojaka se prebacilo na nezdravo i zapusteno kao novi ideal.
 

Back
Top