I guska i andjeo, krila imaju

Misliš sve psihosomatske? A da li ta tvoja drugarica od 23 i dalje čuva svoj himen dok masturbira? Ako ga nema, može jednostavno da prećuti taj podatak. ;) A ovoj drugoj izgleda nema pomoći. :( "Sad mu nije ništa, ubio si ga k'o zeca!"

Ne, ne mislim na psihičke. A psihosomatske već mogu da imaju mnoge druge uzročnike.
To ti je čika Jungovo učenje, ali su ga moderni psihoanalitičari doradili i sad je zvanično prihvaćeno, konkretno u transakcionoj psihoanalizi.:rtfm::ok:

Što se himena tiče, iskreno je nisam ni pitala, ali čak i da ga nema, verovatno bi je bolelo, pa teško da bi mogla da isfolira i još plus trema.. :dash:
 
ja mislim da je himen najglupla stvar koja postoji na zenskom telu,i slepo crevo,naravno:D

Ma nemoj, a ko bi onda bio nas spasioc ?

img.php
 
..a jel se rachuna da je nevina ako ga prima u guzu ,ja znam jednu takvu .........
nije nevina, ako primi penis u bilo koju rupu, makar i u oko! kako mrzim to velichanje himena..a ovamo mozze boolja, mogu usta, ushi ,nos...fujjj bre
shta je tu yebeno nevino?
i ja sam bila previshe uska, pa me prvi nije ''naveo''na doope, nego sam krvarila posle prvog puta 3 dana..yebigaa
 

Back
Top