I DOMAĆA LUTRIJSKA SREĆA VIŠE NEĆE BITI DOMAĆA

Sve je to pocelo rusenjem Titovih bista i ostalih partizanskih spomenika....
Narodu kome svoja istorija nije sveta i vredna, ma kakva bila, to je putanja, na kraju ce biti sve tudje vrednije.

Jos nalozis one manje vredne i sa manje klikera da imaju svoje ja i budu glasniji i sacekas da se pokaze koliko su nesposobni , a to je sigurica.
Kao reakcija na gromoglasnike koji su nesposobni , nas inatni narod udari kontru i kaze daj menjaj sta god bilo...

Od sume ne vide drvo.
 
Bagra politikanata se uvek ubaci su sve pore drustva a tamo gde ima novca tu je uvek lopovska druzina povezana sa politikom na delu.Cak i u lutriji gde je verovatnoca dobtka mizerna napravili su sistem da i tu pokradu i obicnog coveka onemoguce da i teoretski nesto dobije.Otimacina je rezervisana samo za odabran krug a narod samo neka cuti i trpi pa ce da doceka da ga tretiraju kao stoku.
 
ajde do sada, nisu imali dokaza pa nek bude to izgovor
ali od sada :lol:

hahahaha pa od sada će da uplaćuju strancima.....možda bude u evriĆima :lol:

ma mene čudi što ovi glavni tako brzo rešiše da je se reše samo zbog jedne greščice. To me fascinira, a ovaj bag....ma oko je čudnovat organ ....mora da je to bila masovna medijska optička varka :lol:
 
hahahaha pa od sada će da uplaćuju strancima.....možda bude u evriĆima :lol:

ma mene čudi što ovi glavni tako brzo rešiše da je se reše samo zbog jedne greščice. To me fascinira, a ovaj bag....ma oko je čudnovat organ ....mora da je to bila masovna medijska optička varka :lol:

onda mora da je to smisljeni povod
digne se buka, dir podnese ostavku, a prodaja se lakse proguta
pa eboihpatak. kako je to sad lutrija srbije neprotafiblna?
 
onda mora da je to smisljeni povod
digne se buka, dir podnese ostavku, a prodaja se lakse proguta
pa eboihpatak. kako je to sad lutrija srbije neprotafiblna?

pa kad čuh sinoć na vestima na tv-u da je doneta odluka da se Lutrija prodaje strancima zapitah se :lol:
nije vest bila da se prodaje....nego, da se prodaje strancima i to državna firma koja je profitabilna
 
Mene vise nervira to sto se AV odma oglasio kao isterace pravdu,bit ce privedeni oni koji su odgovorni itd.itd. a mi glupi pa vjerujemo,sad kad ga bas pomenuh da li neko zna zasto on kad drzi neki govor pravi onolike pauze izmedju recenica zatim se zagleda u nesto pitaj bog sta,da li na taj nacin glumi neku zabrinutost,ozbiljnost ili sta vec stvarno mi nije jasno?
Ovo sa prodajom ja tumacim time da su zeleli privuci ponovo igrace lota jer kao sad su stranci vlasnici i sad je dosta sigurnije sto se tice kradje a u sustini sve isto nista se ne mjenja,
 
Sve je to pocelo rusenjem Titovih bista i ostalih partizanskih spomenika....
Narodu kome svoja istorija nije sveta i vredna, ma kakva bila, to je putanja, na kraju ce biti sve tudje vrednije.

NIje svaki period istorije nekog naroda "svet i vredan".

Ne treba nikako dopustiti da padne u zaborav, ma šta to bilo, ali ima dosta toga što ne treba isticati, a kamoli praviti od toga nešto "sveto". Za primer videti pod Hitler, Staljin, Franko, Severnokorejske komunističke dinastije, Pol Pot, Crveni Kmeri, Ruanda, itd, i, naravno, ihaha primera sa ovih prostora.
 
Poslednja izmena:
Bagra politikanata se uvek ubaci su sve pore drustva a tamo gde ima novca tu je uvek lopovska druzina povezana sa politikom na delu.
naravno
retko ko je gadljiv na pare


Cak i u lutriji gde je verovatnoca dobtka mizerna napravili su sistem da i tu pokradu i obicnog coveka onemoguce da i teoretski nesto dobije.Otimacina je rezervisana samo za odabran krug a narod samo neka cuti i trpi pa ce da doceka da ga tretiraju kao stoku.
pa kada narod ćuti
ko ne bi nastavio to?


pa kad čuh sinoć na vestima na tv-u da je doneta odluka da se Lutrija prodaje strancima zapitah se :lol:
nije vest bila da se prodaje....nego, da se prodaje strancima i to državna firma koja je profitabilna
a kada smo već kod lutrije i procenata
koji je procenat da se slučajno poklope
namera da se proda lutrija i "slučajan" eksces? :think:
 

Back
Top