I Divac digao ruke od Srbije

Ma taj Divac je mentolcina.
Ispalili ga kao majmuna oko Knjaz Milosa i to mu nije bilo dovoljno da nauci da ima posao sa g-o-v-n-i-m-a nego on se i dalje bakce ovde umesto da kad je vec milioner i vidi da je ovde olos ostane da zivi u USA i da ga zabole za Srbiju.
 
sumnjivo lice:
Nema sta odgovor dostojan studenta prava.
Pa zasto mislis da vama treba poveriti vlast?!Surovali ste sa SPS-om.Nosite istu toliku odgovornost za ucinjeno kao i SPS.Sto znaci sta je bilo bilo je sad cemo sami da vladamo kao i sa ili bez SPS Bili ste u vlasti i pokazali ste koliko ste pametni.Da li ste se posle sest godina negde skolovali pa ste sada pametniji,pa zasluzujete novu sansu.?

Иначе СРС је била у власти мање од годину дана. А да објашњавам догађаје из ближе прошлости немам времена.

А и онако ти ништа не би било јасно.
 
uus srebro:
Jedan od najpoznatijih Srba današnjice,košarkaš Vlade Divac,shvatio je da Srbija nije zemlja u kojoj se može poslovati i investirati..
Izvod iz "Dnevnika" :
"Što se tiče investiranja u Srbiji, tu je priča završena. Nemam strpljenja, ni vremena, ni entuzijazma da se moje korektne namere povlače po sudovima. U Srbiji vladaju neka druga pravila u kojima se ne snalazim"
"Shvatio sam da u Srbiji nema mesta za mene i ubuduće će me moji prijatelji nalaziti u Madridu, gde ću živeti i raditi narednih godina. Konačno, prihvatio sam angažman u 'Realu', potpuno ću se posvetiti radu u ovom košarkaškom klubu"

Way to go,Serbia!
Заболе ме за Дивца, накупио се пара па мисли да глуми газду по Србији, имамо таквих 100, ако толико воли Србију што је по америкама згрто паре?
 
Бл:
Тако сте и ТИТА БРАНИЛИ; нико није смео да реч каже.
А гле данас.
Па и сутра ће те и Дивца пљувати када се сазна истина

da razjasnimo....
ko sve moze da ulaze u srbiju?
1. stranci
2. srbi koji su ostali i napravaili pare
3. srbi koji su otisli i napravili pare

1. stranci
ne valja...
zasto? zato sto su stranci, kapital odlazi, proizvodi odavde se u najboljem slucaju kotiraju kao oni sa licencom....na stranu to sto ovo ne odgovara ni 'velikim' srbima...

2. srbi koji su ostali i napravaili pare
lopovi, ratni profiteri, mafijasi i ostalo...
koji je to normalan covek ili firma mogla da zgrne veliki kapital tokom proteklih godina???

3. srbi koji su otisli i napravili pare
ovde je ocigledno u pitanju sujeta...
 

Back
Top