Quantcast

Huawei Nova 5t , punjenje problem

misa995

Početnik
Poruka
9
Pozdrav svima. Imam Huawei nova 5t, telefon je star samo 3 meseca. Danas se pojavio jedan problem. Stavio sam telefon na punjac, i primetio da se nije ukljucilo brzo punjenje nego obicno sporo, izvadio sam punjac ubacio opet, to se ranije nekad desavalo i onda se aktivira super punjenje sve normalno. medjutim danas nikako nije htelo da se pokrene super punjenje, kada sam uspeo telefon se punio samo par procenata za 30 minuta, mozda procenat dva samo. A koristim original punjac, telefon je skoro nov stvarno ne znam da li je moguce da je kvar do punjaca ili je otisao konektor, baterija. Da li je neko imao ovaj problem? do juce bukvalno sve normalmo i jutros ga stavim na punjac i nece da puni :sad2:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.322
Jel' imas masku na telefonu,ako je imas,probaj skini je pa ukljuci punjenje.Ume to da pravi problem.Znam da je radilo to kako trba i pre,ali moze se desiti da nije uvek bio dobar kontakt,pa doslo do grejanja nekih kontakata,pa ako ima masku treba da udje dublje punjac.

misa995

Početnik
Poruka
9
Jel' imas masku na telefonu,ako je imas,probaj skini je pa ukljuci punjenje.Ume to da pravi problem.Znam da je radilo to kako trba i pre,ali moze se desiti da nije uvek bio dobar kontakt,pa doslo do grejanja nekih kontakata,pa ako ima masku treba da udje dublje punjac.
Imam, moguće, pokusaću to. Sada sam još više zbunjen. Malopre je bio na punjaču 40 min i samo od 0 do 4% se napunio. Onda sam uzeo powerbank probao i punio se normalno. Naravno sporije sa powerbank ali punio se kao sa običnim punjačem. Definitivno sam pomislio da je punjač crkao, onda sam pokusao još jednom i evo napunio je telefon od 40% do 100% za nekih 50-60 min kao da je punjač sada ipak okej. Baš mi je nejasno ali ipak mislim da je punjač problem i da ima neke prekide.. Čudno....ne znam da li grešim ali se nadam da je punjač, lakše mi je da kupim nov nego da telefon star 3 meseca već zavrsi u servis

Poslednja izmena:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.322
Imam, moguće, pokusaću to. Sada sam još više zbunjen. Malopre je bio na punjaču 40 min i samo od 0 do 4% se napunio. Onda sam uzeo powerbank probao i punio se normalno. Naravno sporije sa powerbank ali punio se kao sa običnim punjačem. Definitivno sam pomislio da je punjač crkao, onda sam pokusao još jednom i evo napunio je telefon od 40% do 100% za nekih 50-60 min kao da je punjač sada ipak okej. Baš mi je nejasno ali ipak mislim da je punjač problem i da ima neke prekide.. Čudno....ne znam da li grešim ali se nadam da je punjač, lakše mi je da kupim nov nego da telefon star 3 meseca već zavrsi u servis
Mozda ti je problem sam utikac,gde punis,pa punjac nema dobar kontakt

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.