Quantcast

Huawei Mate 10 Pro

JAGGE®™

Zainteresovan član
Poruka
272
Posedujem telefon iz naslova. Telefon je fizički u besprekornom stanju bez vidljivih tragova korišćenja, ali od nedavno je počeo da pokazuje jednu manu.
Naime, prednja kamera zna da zakoči. Svakim novi danom to je sve češće i češće. nekad se to desi odmah pri uključenju kamere, a nekad posle nekoliko sekundi. Istovremeno ukoliko u tom trenutku pričam sa nekim putem Vibera, Whatsappa, ... gubim sliku i osobe sa kojom pričam. Znači, telefon blokira i prijem slike sa kamere drugog telefona, odnosno sa telefona mog sagovornika. Istovremeno, zadanja kamera normalno radi i sa njom nemam nikakvih problema.
S obzirom da živim u mestu gde nema servisa i gde jednostavno ne mogu nikoga pitati u čemu je po sredi problem, da li je u samoj kameri ili je kvar na matičnoj ploči, ili možda u softveru, a iskren da budem, strah me je da telefon šaljem negde u servis s obzirom da sam bio svedok kada su jednom mom prijatelju na Iphone 7 uzeli ispravnu matičnu i novu bateriju koju su mu neposredno pre toga zamenili u ovlašćenom Apleovom servisu i javili mu da mu matična i baterija ne valjaju., a njemu je kvar bio samo na konektoru za punjenje. Nudili su mu popravku po nekoj šašavoj ceni, po kojoj je mogao da kupi dobar isto takav, ali ispravan telefon. Na kraju je čovek zbog jednog konektora za punjenje ostao bez čitavog telefona.
Naravno, ništa mu nisu naplatili, a i to su mogli.
Iz tog razloga pitam vas da li neko zna šta bi moglo da bude u pitanju? Pa ako mi se isplati popraviću, a ako ne, videću šta ću sa njim.
Unapred hvala.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.