Quantcast

Huawei HG530 Ruter problem!

OvajOnaj

Elita
Poruka
15.870
Posedujem ovaj Kung Fu ruter, koji je do skoro svoj posao obavljao bez problema.
U zadnje vreme je poceo da izaziva sudbinu da bude unisten i spaljen!!
Evo koji su simptomi, kada je jedan racunar spojen na njega preko WiFi sljaka normalno, ali kada se spoji drugi racunar tada izbacuje ovog prvog sa mreze, ili smanjuje protok na 1mb/s, pa moram vise puta connect-disconnect da bi ga prevario :D i opet nekad zna da izbaci...

negde sam procitao da ako je slab signal ADSL-a do njega, da zna tako da zeza. Mada po meni nema logike, ali opet...
Ako neko zna sta da mu radim pre nego sto preduzmem radikalne mere...

force400

Početnik
Poruka
13
Ja se upravo malo zabavljam sa tim routerom pa bi ti preporucio da uradis prvo uradis factory reset i potom iskljuci privremeno na Wifi WEP/WPA/WPA2 pa nakon toga vidi da li problem i dalje postoji. Ja se trenutno prikljucujem preko tog routera (sa Wifi i DHCP) sa 3 laptopa i 2 iphone-a i nemam apsolutno nikakvih problema.

Ja cu da startujem novi thread ovde u vezi QOS jer nigde na netu nisam nasao konkretne informacije pa se nadam da ce neko moci da pomogne

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.