Hrvatske vlasti sakrivaju stvaran broj umrlih od koronavirusa

хоћеш рећи да је на Крсти више Хрвата :eek:
Pa ima nas na Krsti ko rusa.
Primijeti da se u ovom slučaju, u sintagmi "ima nas ko rusa", rusi pišu malim slovom.
A zašto? Zato jer se ne misli na narod, Ruse, nego na ruse mrave (mali crveni mravi koji se brzo množe i ima ih ko rusa :roll:)
 
Ozbiljno? Vidis vecinu normalnih ljudi u Srbiji zabole patka za Hrvatsku i sta se tamo desava. Meni nikada nije palo na pamet da pogledam neki od vasih portala, kao sto mi ne pada na pamet da citam bugarske ili makedonske portale, a ti koji vise na vasim portalima su zapravo vasi , jer gotovo svi imaju putovnice. Hajde njih jos mogu da razumem, posto ih mozda hvata nostalgija za oglnjistem, ali koji racku vi Hrvati trazite na srpskim portalima?
Pa i nas vata nostalgina za precima prije nego su ih pokatoličili i pretvorili u izmišljenu naciju, Hrvate.
 
kad je neko u Srbiji napadnut sto je Hrvat? Nikada

Sa druge strane svake godine imamo vesti kako je neko napadnut pretucen unistena mu imovina u Hrvatskoj samo zato sto je Srbin.

Da li se u Srbiji ispisuju uvredljivi grafiti usmereni protiv Hrvata? Ne

To pokazuje da ste vi Hrvati ti koji mrzite a ne mi Srbi. Naravno da ima tu i tamo neki Srbin koji mrzi Hrvate ali u daleko manjem procentu nego sto je to slucaj kod vas.

Kod vas je mrznja prema Srbima, preovladjujuca prica.
Pa da, ali zar nije čudno da Hrvati mrze Srbe, premlaćuju ih, protjeruju, a o prošlosti da i ne govorim, a Srbi i dalje vole Hrvate.
Odem u BGD i časte me ićem i pićem kad da sam četnik a ne ustaša. :lol:
 
...odmah sam se pitao nakon tvog uvoda dal da nastavim čitati...pročitao sam ali neću komentirati jer čemu ti si i tako u ulozi koja ti je dodjeljena i kao što u nogometi imamo napadača i obranu ili sredinu tako i u ovoj forumskoj utakmici ti igraš za momčad na mjestu koje ti je određeno od trenera s klupe i vlasnika kluba.
Nismo više u komunizmu, nema uloga unaprijed..
 
Најбоље да вам се смешкамо и климамо главом док ви искаљујете патолошку мржњу према нама?
Па то ни Јевреји нису радили према Немцима.
Pa to i radite.
Mene forumske dame naprosto obožavaju, pa čak i poneki muškarac.
 
Kako ne može da postoji sklepana od ukradenih teritorija, kad postoji? Evo zastave pred UN-om, dobrih 28 godina
pa da, moze sve, ali je pitanje koliko dugo,
vi prvi put u zivotu imate drzavu, pa mislite da je to vecno,
a granice se menjale milion puta u svetu, a svaka trajala toliko koliko i vlast koja ju je osvojila, porobila, ukrala,
e tako ce i vasa
 

Back
Top