Hronicni umor??

Nikola mne

Početnik
Poruka
33
Pozdrav, vec mjesec dana osjecam umor, kako to izgleda: Kad sjedim osjecam da sam umoran,kad ustanem osjecam umor,kolko god spavao osjecam umor i pored tog umora sam malaksao ali evo sta me cudi, kad igram basket mogu da ga igram dugo bez pauze uopste ne osjecam onaj umor kao inace takodje i kad treniram, radim zgibove, sklekove, propadanja i tokom trerninga takodje lagano uradim isto serija i ponavljanja kao i prije nego sto sam poceo da osjecam umor a to je prije mjesec dana i ne znam sto bi to moglo da bude, mozda je razlog stres koji je trajao nekih mjesec dana koji sam imao zbog nekog razloga da ga ne navodim sad...
 
Pa mnogi tako, ja isto mogu da cepam bajs ceo dan al pos kad stanem svaka me koska boli,mora da se dobro jede i dehidrira,ne ono secer da skoci nego kao teniseri po zalogaj i guc
Ne osjecam ja umor samo posle baskets i treniranja vec Po cijeli Dan eo npr citav Dan osjecam pospanost I umor a uzeo da treniram uradio 200 skelkova 100 zgibova I 200 cucnjeva I Tek posle nekih 20 minuta nakon treninga Eto opet jovo nanovo da umorom
 
Ne osjecam ja umor samo posle baskets i treniranja vec Po cijeli Dan eo npr citav Dan osjecam pospanost I umor a uzeo da treniram uradio 200 skelkova 100 zgibova I 200 cucnjeva I Tek posle nekih 20 minuta nakon treninga Eto opet jovo nanovo da umorom
Ja sam umoran sad od nekretanja,vidi malo ishranu ribu jedi,neki vitamin mozda fali,pa obrati paznju po krvnim grupama sta ti smeta,gluten nam svima smeta sve vise
 

Back
Top