HRIŠĆANSKA KONTROLA UMA

Urbat

Početnik
Poruka
16
HRIŠĆANSKA KONTROLA UMA

Tehnika koju su hrišćani proučavali vekovima je kontrola uma. Redovni posetioci hrišćanskih misa i sličnih okupljanja postaju subjekti programiranja. Osobi postaje dosadno, izgleda i oseća se pospano, sanjari. To su simptomi da je njihov um isprogramiran - ovo se dešava i kod male dece, čak i kod beba. Potrebno je da osoba bude opustena. Pre mnogo godina, crkvene mise su trajale po nekoliko sati, ponekad i po ceo dan. Monah je nosio dugački čelični štap koji je na svom kraju imao kuglu, kako bi udario po glavi one koji su zadremali.

Osobe koje se konstantno izlažu ovom indoktrinaciji, mogu se prepoznati i po tome što često šetaju unaokolo sa veštačkim osmehom na licu, hodajući naizgled besciljno, kao u transu. Crkveni uticaj biva sve jači. Te osobe su zapravo programirani roboti. Upravo to programiranje i jeste jedan od razloga zašto se osobe koje se odreknu hrišćanstva često osećaju zbunjeno i uplašeno. Hipnotisani su, a da to nisu ni znali.

Shvatanje istine će, eventualno, dati za rezultat deprogramiranje uma na ovaj način hipnotisane osobe. Mnogo osoba tako iskusi strah, sumnju i zbunjenost. Korisno je znati odakle ta osecanja dolaze, i zašto su tu.

- Prvosveštenica Maxine Dietrich
 
Zuhri prenosi da ja Allahov Poslanik s.a.v.s. skoro svaku hutbu pocinjao na sljedeci nacin: ''Hvala Allahu. Njemu se zahvaljujemo, od Njega pomoc i oprost tražimo. Njemu se utjecemo od poroka i ružnih djela svojih. Onoga koga Allah na pravi put uputi, niko ga u zabludu ne može odvesti, a onoga koga On u zabludi ostavi niko ga na pravi put ne može uputiti. Svjedocimo da je samo Allah bog i da je Muhammed Njegov rob i Njegov Poslanik, koga je On uistinu poslao da radosnu vijest donese i da opomene prije nego što nastupi Sudnji cas. Onaj ko se pokorava Allahu i Njegovom Poslaniku na pravom je putu, a onaj ko se Njemu i Njegovom Poslaniku ne pokorava u velikoj je zabludi. Molimo Allaha, našeg Gospodara, da nas uvrsti medu one koji se Njemu i Njegovom Poslaniku pokoravaju, koji slijede Njegovo zadovoljstvo i koji se cuvaju Njegove srdžbe. Mi smo Allahovi i Njemu pripadamo''. Kurtubi, Tefsir, 18/116
 
Urbat:
HRIŠĆANSKA KONTROLA UMA

Tehnika koju su hrišćani proučavali vekovima je kontrola uma. Redovni posetioci hrišćanskih misa i sličnih okupljanja postaju subjekti programiranja. Osobi postaje dosadno, izgleda i oseća se pospano, sanjari. To su simptomi da je njihov um isprogramiran - ovo se dešava i kod male dece, čak i kod beba. Potrebno je da osoba bude opustena. Pre mnogo godina, crkvene mise su trajale po nekoliko sati, ponekad i po ceo dan. Monah je nosio dugački čelični štap koji je na svom kraju imao kuglu, kako bi udario po glavi one koji su zadremali.

Osobe koje se konstantno izlažu ovom indoktrinaciji, mogu se prepoznati i po tome što često šetaju unaokolo sa veštačkim osmehom na licu, hodajući naizgled besciljno, kao u transu. Crkveni uticaj biva sve jači. Te osobe su zapravo programirani roboti. Upravo to programiranje i jeste jedan od razloga zašto se osobe koje se odreknu hrišćanstva često osećaju zbunjeno i uplašeno. Hipnotisani su, a da to nisu ni znali.

Shvatanje istine će, eventualno, dati za rezultat deprogramiranje uma na ovaj način hipnotisane osobe. Mnogo osoba tako iskusi strah, sumnju i zbunjenost. Korisno je znati odakle ta osecanja dolaze, i zašto su tu.

- Prvosveštenica Maxine Dietrich

E, sad samo rec "hriscanski" zamenite sa "muhamedanski" i dobili ste ispravan tekst! Bas me interesuje ko kontrolise umove onih bolesnika koji raznose eksplozivom sebe i druge nevine ljude? Mora da je neki hriscanin tu umesao prste, a? Jadni ste... Zamena teza vam nece proci :P
 
Zapravo, ne. Fundamentalistichko hrishcjanstvo (bilo pravoslavlje ili katolichanstvo ili hiljadu i jedna druga podsektica) je ista. Autorka ovog teksta zhivi u takozvanom bible belt-u koji je protezhe duzh amerike. Ja sam josh i tolerantan, ali kada me fanatici startuju onda postanem kao jezh :P
A ako cjemo tako, onda islam uopshte ne propoveda ovo shto propoveda al queada i sl, al ******.
 
Ne moze se negirati stvaranje onog zanosa kod misa, to je tacno, ali ako cemo o kontroli uma i postupaka ljudi ili clanova odredjene organizacije, mislim da je postoji mnogo siri spektar toga koji se proteze daleko izvan hriscanstva.
 
Sasha1:
ako cemo o kontroli uma i postupaka ljudi ili clanova odredjene organizacije, mislim da je postoji mnogo siri spektar toga koji se proteze daleko izvan hriscanstva.
To je tačno, svaka religija - od satanizma preko hrišćanstva pa do baha'i direktno pokušava da utiče na um, odluke i ponašanje ljudi. (Gde ta promena ponašanja najčešće ide u korist propovednika iste religije)
 
Sizif:
Sasha1:
ako cemo o kontroli uma i postupaka ljudi ili clanova odredjene organizacije, mislim da je postoji mnogo siri spektar toga koji se proteze daleko izvan hriscanstva.
To je tačno, svaka religija - od satanizma preko hrišćanstva pa do baha'i direktno pokušava da utiče na um, odluke i ponašanje ljudi. (Gde ta promena ponašanja bez razlike ide direktno u korist propovednika iste religije)
 
Sizif:
Sizif:
Sasha1:
ako cemo o kontroli uma i postupaka ljudi ili clanova odredjene organizacije, mislim da je postoji mnogo siri spektar toga koji se proteze daleko izvan hriscanstva.
To je tačno, svaka religija - od satanizma preko hrišćanstva pa do baha'i direktno pokušava da utiče na um, odluke i ponašanje ljudi. (Gde ta promena ponašanja bez razlike ide direktno u korist propovednika iste religije)

Hoces da kazes da si se ti oslobodio svih tih gluposti i sada si dostigao savrsenstvo ne verujuci ni u sta i ispitujuci sve? Pa, burazeru, trebace ti jos cca 2000000 godina da sve preispitas i dovedes u sumnju svaku stavku najmanje jos po desetak puta... Ojha! :lol:
 
Sizif:
Sasha1:
ako cemo o kontroli uma i postupaka ljudi ili clanova odredjene organizacije, mislim da je postoji mnogo siri spektar toga koji se proteze daleko izvan hriscanstva.
To je tačno, svaka religija - od satanizma preko hrišćanstva pa do baha'i direktno pokušava da utiče na um, odluke i ponašanje ljudi. (Gde ta promena ponašanja najčešće ide u korist propovednika iste religije)

Ne bih rekao. Satanizam i Paganizam nemaju chvrsto fiksirane dogme (posebno ne Satanizam). Mogao si da prochitash onaj moj esej koji si obrisao, znash! 8) :lol:
Posrednici u Satanizmu ne postoje. Ako te neshto zanima, odesh do Lucifera lichno. Ako ne verujesh da postoji, pitash ga. Ju, mentalitet krda u Satanizmu, pa to je no-no.
 

Back
Top