Horoskopski znakovi koje ste istorbali

Aj
Samo nemoj da mi vidis strelca,od dve ozbiljne veze u zivotu, obojica su bili, kontam ako me pogodi 3 put, necu biti te srece da prezivim


Pa sto si nevina device isla na strelceve? Da nisu bili lepotani koji umeju pricom i smehom navuku devojke na greh. Muski strelcevi su uglavnom lepi primerci muskog pola. Sve te device, skorpije padaju pa kada pokusaju da kontrolisu strelca onda se brzo razocaraju jer strelac to najvise mrzi na svetu.
Mogu da se kladim da su oni tebe ostavljali i to bez pozdrava.
Ti ne neshvatas koliko svojim ponasanjem nerviras strelceve, tipa pokusavas sve da kontorlises, ego, planiras i seks. A onda padanje u depresiji i crne faze device. Neko bi rekao najveci namcori zodijaka.
To je apsolutno nemoguce za strelca da shvati. On od toga bezi kao djavo od krsa.

Strelcvi izgledaju na prvu loptu kao da nikada ne odrastu ali to je znak koji ispod povrsine ima ogromnu energiju, mozda najvecu u celom zodijaku. Inace mogu biti odlicni stratezi mada nikada ne bi rekao kada ih vidis.

Strelac je jedini promenljivi vatreni znak. Ovan i Lav to nisu.
To znaci da kada Ovan ide glavom kroz zid po svaku cenu, strelac ce da zastane i pokusa nekim drugim putem posle odredjenog vremena.
Iako su oba znaka vatrena i kolericna.
 
Pa sto si nevina device isla na strelceve? Da nisu bili lepotani koji umeju pricom i smehom navuku devojke na greh. Muski strelcevi su uglavnom lepi primerci muskog pola. Sve te device, skorpije padaju pa kada pokusaju da kontrolisu strelca onda se brzo razocaraju jer strelac to najvise mrzi na svetu.
Mogu da se kladim da su oni tebe ostavljali i to bez pozdrava.
Ti ne neshvatas koliko svojim ponasanjem nerviras strelceve, tipa pokusavas sve da kontorlises, ego, planiras i seks. A onda padanje u depresiji i crne faze device. Neko bi rekao najveci namcori zodijaka.
To je apsolutno nemoguce za strelca da shvati. On od toga bezi kao djavo od krsa.

Strelcvi izgledaju na prvu loptu kao da nikada ne odrastu ali to je znak koji ispod povrsine ima ogromnu energiju, mozda najvecu u celom zodijaku. Inace mogu biti odlicni stratezi mada nikada ne bi rekao kada ih vidis.

Strelac je jedini promenljivi vatreni znak. Ovan i Lav to nisu.
To znaci da kada Ovan ide glavom kroz zid po svaku cenu, strelac ce da zastane i pokusa nekim drugim putem posle odredjenog vremena.
Iako su oba znaka vatrena i kolericna.
Dečko ne loži se
 
Pa sto si nevina device isla na strelceve? Da nisu bili lepotani koji umeju pricom i smehom navuku devojke na greh. Muski strelcevi su uglavnom lepi primerci muskog pola. Sve te device, skorpije padaju pa kada pokusaju da kontrolisu strelca onda se brzo razocaraju jer strelac to najvise mrzi na svetu.
Mogu da se kladim da su oni tebe ostavljali i to bez pozdrava.
Ti ne neshvatas koliko svojim ponasanjem nerviras strelceve, tipa pokusavas sve da kontorlises, ego, planiras i seks. A onda padanje u depresiji i crne faze device. Neko bi rekao najveci namcori zodijaka.
To je apsolutno nemoguce za strelca da shvati. On od toga bezi kao djavo od krsa.

Strelcvi izgledaju na prvu loptu kao da nikada ne odrastu ali to je znak koji ispod povrsine ima ogromnu energiju, mozda najvecu u celom zodijaku. Inace mogu biti odlicni stratezi mada nikada ne bi rekao kada ih vidis.

Strelac je jedini promenljivi vatreni znak. Ovan i Lav to nisu.
To znaci da kada Ovan ide glavom kroz zid po svaku cenu, strelac ce da zastane i pokusa nekim drugim putem posle odredjenog vremena.
Iako su oba znaka vatrena i kolericna.
Pa i nisu neki lepotani bili a sigurno nisu duhoviti :)
Nem potrebu nikog da kontrolisem.
Prvi ostavio mene,al kakve sam mu scene pravila dobro je mucenik i izdrzao :lol: bes ga mlados ludos
A drugog sam ja.
Vidi mico, ako beze ko djavo od krsta, koji su moj dolazili? :) Jel ih neko vezo, primoravao?
Zadivljuje tvoje poznavanje astrologije :heart:
 
Ja dok ukapirala da se na temi piše o atrakciji među znacima, rasprdela o prijateljicama, kako se sa njima slažem ili ne, Bože sačuvaj, a ono-život-ljubav-seks... 🤭
Što se tiče muškaraca, Device su mi jedine došle glave, do sad. Nisam nešto ''torbala'', (i realno, šta to znači?), ali ta jedna me umalo koštala zdrave pameti, a i ja njega, ako ćemo realno... 🥰
Kome će Ribe da se obraduju najviše ako ne Devicama, dijametralno suprotnom znaku?
Onako uglađeni, lepo vaspitani, decentni, prizemni, a la Keanu Reeves...:zper:
Nije ljubav dok u njoj oboje ne vrdnu bar malo! 🤗
Elem... ne mogu Device tek tako da sretnem, tako da će ova jedna verovatno da ostane kao suvenir sa natpisom ''Lived a reckless life long time ago''.
 

Back
Top