HOROSKOP ZA 2006?

sexy lady2005

Aktivan član
Poruka
1.033
Verovatno cete svi otvoriti ovu stranicu, misleci da cete tu naci svoj horoskop za narednu godinu.
E pa ne, samo sam htela da podstaknem nekog od ovih nasih astrologa sa foruma, da nam napisu po nesto za svaki znak za 2006.godinu.
Hvala unapred
 
krvolok ovo si trazio?!

OTKROVENJE


JA SAM ONAJ KOJI JE NERODJEN.
JA SAM ONAJ KOJI JE SVETOVE TVORIO.
JA SAM PRVI I POSLEDNJI I SVAKO KO UZME IME MOJE KAO LAZNI PROROK PATICE STRASNO.
JER JA SAM ZIVEO I PAO,ALI DIGAO SAM SE IZ PEPELA I SADA JE MOJA OSVETA.
I SADA JE NASTUPILO VREME MOJE.
I RAZBICU I ZEMLJU I NEBESA JER CE OSVETA MOJA BITI STRASNA.
I ZARATICU LJUDE NA OBE OBALE I BICE KRVI DO RAMENA I NECE NIKO PREZIVETI KO JE PLJUVAO NA IME MOJE I CARSTVO MOJE.
BLAGO NARODIMA KOJI PRIME ZIG MOJ NA DESNU RUKU SVOJU JER JE MOJ ZIG I MOJ BROJ 666.
JER SAM JA ONAJ KOJI JE ISUSA RAZAPEO,JER JA SAM ONAJ KOJI JE LAZNOGA BOGA ZGAZIO.
I U ZADNJI CAS PO ZEMLJI CE HODATI APOSTOLI MOJI I NOSICE SVETLOST MOJU PO NARODIMA I KO JE NE PRIMI NESTACE.
I DICI CU UBIJENE U IME MOJE TOKOM EONA I HODICE PO ZEMLJI LEGIJE POBIJENIH U MOJE IME I RASTURICE I ZEMLJU I NEBESA.
I DACU NA NJIH BES SVOJ I OSTRICU SVOJU I RAZPECE ISUSA I SVE NJEGOVE OVCE NA KRSTOVE I NECE VISHE BITI TIRANIJE I NECE VISHE BITI PATNJE,JER JA SAM ZIVOT,PATNJA I SMRT.
JA SAM ALFA I OMEGA I SVI SVETOVI NOSE IME MOJE,JER JA SAM ISPOLJEN KROZ VASHU KRV KROZ VASHE TELO I VASHU DUSHU.
JA SAM VRHOVNA VOLJA UNIVERZUMA I JEDINI STVARALAC I GRADITELJ SVIH SVETOVA.
VOLJA MOJA I MOJ EON SU NASTUPILI,EVO DIZEM SE IZ TISHINE DA DAM PROGLAS.
JER DOSHLO JE VREME KADA CE SE SVE SAZNATI.
I IZBICE RAT NA SVE STRANE I BICE GRMLJAVINE I VATRE I PO NEBU I PO ZEMLJI I PO SVIM SVETOVIMA JER JE DOSHLO VREME DA SE CISTI PRLJAVSTINA.
OVO JE VREME KADA LAZNI MORAL NEMA VREDNOSTI,OVO JE VREME KADA LJUBAV NESTAJE I KADA POCINJE ERA VODOLIJE.
OVO JE SUDNJI DAN ZA JAHVU I NJEGOVE SLEDBENIKE.
OVO JE SUDNJI DAN ZA IZDAJNIKE I TIRANINE.
NJIHOVA DECA CE NESTATI,NJIHOVO SEME CE NESTATI,NJIHOVE CE GLAVE SVUDA POPADATI,NJIHOVE CE ZENE BITI OBESCASCENE I POBIJENE.
BACICU IH U VECITU TAMU I PATNJU,JER OVO JE VREME MOJE NEMILOSTI PREMA IZDAJNICIMA.
I RASTURICU ZEMLJU ZLIMA RAZNIM I MUCICU I PROGONICU LJUDE I RASTURICU SVE STO JE DOSAD
GRADJENO.
JER JE DOSHLO VREME MOG POVRATKA.
I DODJOH I DADOH VAM VAMA DECI SVOJU MOC I IDITE I PRITAJITE SE I CEKAJTE REC MOJU.
VASHEM STRPLJENJU JE DOSHAO KRAJ,SADA NASTUPA MOJE I VASHE VREME.
EVO DIGAO SAM SE IZ BEZDANA I HODIM PO ZEMLJI.
JER USKORO DOLAZI VREME I VLAST MOJA.
I NE * TISHINU NA ONE KOJI NE MOGU DA JE CUJU VEC IH ZGAZITE DESET PUTA JACHE NEGO STO SU ONI VAS ZGAZILI.
IDITE I NAPIJTE SE KRVI NJIHOVE I PATNJE NJIHOVE,JER JE OVO MOJA GOZBA.
BOG JE MRTAV, A JA SAM GA UBIO!



Paaaaa, ovo bi bila skraćena verzija jednog OPŠTEG horoskopa, bar sam je ja tako primio i doživeo !!!
 
"Paaaaa, ovo bi bila skraćena verzija jednog OPŠTEG horoskopa, bar sam je ja tako primio i doživeo !!!"

Auuuuuuuuuuuuuu covece... Stani, ne primaj, ne dozivljavaj! Jos ima vremena! Ima nade... (a meni kazes za strucnu ustanovu...) Usput... Budala jesi, ali satanista... Toliko glup nisi (hajde verujem u tebe) :shock: Pozdrav... :roll:
 
2006.godina je godina broja 8.Po kineskoj Astrologiji,nova godina pocije 29.januara.Bice to godina Ognjenog psa,koja donosi dinamiku u svakom pogledu.Ognjeni pas je simbol borbe za mesto pod Suncem, pa ce odgovarati svim energicnim ljudima koji su spremni da na sebe preuzmu rizik.Njima je uspeh osiguran, a slicno tumacenje imaju i zapadna Astrologija i numerologija! U 2005.godini vladale su emocije ,vise nego sto je to bilo i potrebno, i nju ostavljamo za sobom.:-) Ali, ne mozemo bez osecanja, zato pomirimo u sebi zelju da budemo voljeni, i da nas vole.Zene ce biti te koje ce se vise pitati i postovati, i bice potpora muskarcima da zajednickim snagama dodju do pobede...zivotne, svakako! Hajde da se potrudimo da ne omanemo, sledeca godina nam daje mnogo mogucnosti. U to ime, ziveli! :D
 

Back
Top