homofobija

a da pocnemo i zivotinje da delimo na hetero, homo i bi...bas bi svet postao bolji...
moja kucka pokazuje bi sklonosti...ali uglavnom sve sama odradi..jezik..sapa...malo drkanja, lajanja i zadovoljena je..
jos i ako je prosetam puna kapa..
 
LePiaf:
Previse sarkazma vodi ka ispraznosti i loshoj beletristici.

Znaš da me napadaju , da sam suviše ozbiljan i da ne koristim sarkazam , pa sam hteo da pokažem da umem i sarkazam da razumem, i sarkazmom umem raznolikost da razumem. A tačno je da ne ispunjava . Pomaže nekad sarkazam , jer dokaže osobi kojoj je upućen da je preterala....Jer u sarkazmu nema nametanja svojih načela, tu su najjači aduti opozita dovedeni do zida nerazumevanja i tu obasjani pred velikim ogledalom . U sarkazmu je osoba kojoj je upućen stavljena u poziciju da zna da ne može napred, ali istovremeno je pred ogledalom sagledavajući sebe.

Zato sarkazam kao krajnja opomena pred tišinu, nije likovanje već opomena....


Izvinjavam se svima i za ovo što sam u najboljoj nameri upotrebio....
 
Tuzni_patak:
Hteo sam da diskutujemo otvoreni za najrazličitije predloge i pro and contra argumente , a onda se sve pretvorilo u dva monologa , jedan sa tvoje strane , drugi sa strane heteroseksualaca.

Ja i dalje verujem , da je moguće ostvariti odnose gde će pravi homoseksualci ostvariti sebe , biti neizmerno srećni , a pri tome ne ugrožavati "normalno i prirodno".

Pravi homoseksualci nisu oni koji su potražili rešenje svojih slabosti i nesnalaženja u homoseksualizmu i tamo ostali zavedeni strastima, pa sad celo društvo mora da im leči duboko pritajeno nezadovoljstvo (koje je neotklonjivo i stalno traži potvrdjivanje ).

hteo si da diskutujemo zashto je neko "za" ili "protiv" homoseksualaca ?

ja lichno nemam ni jedan jedini razlog da budem pro ili contra, samo se zalazhem za neosudjivanje bilo chijeg prava na sopstveni izbor,i nemam razloga da neke homoseksualno opredeljene prijatelje smatram vecim shizofrenicima od ovih ostalih

i nije uopshte rech o "ugrozhavanju "normalnog i prirodnog"" od strane homoseksualaca,nego o uskracivanju prava njima da se slobodno emocionalno izraze prema kome god vec smatraju da treba, zbog konstantne osude okoline
i onda ti kao prichash o blagoj senci nadvijenoj nad njima, smatrajuci da ti apsolutno ni na koji nachin ne doprinosish istoj :roll:

ko tebi ili bilo kome drugom daje za pravo da odobravash ili ne odobravash tudje odluke ?(koje te inache ni na koji nachin ne dotichu )
 
raindog:
hteo si da diskutujemo zashto je neko "za" ili "protiv" homoseksualaca ?

ja lichno nemam ni jedan jedini razlog da budem pro ili contra, samo se zalazhem za neosudjivanje bilo chijeg prava na sopstveni izbor,i nemam razloga da neke homoseksualno opredeljene prijatelje smatram vecim shizofrenicima od ovih ostalih

i nije uopshte rech o "ugrozhavanju "normalnog i prirodnog"" od strane homoseksualaca,nego o uskracivanju prava njima da se slobodno emocionalno izraze prema kome god vec smatraju da treba, zbog konstantne osude okoline
i onda ti kao prichash o blagoj senci nadvijenoj nad njima, smatrajuci da ti apsolutno ni na koji nachin ne doprinosish istoj :roll:

ko tebi ili bilo kome drugom daje za pravo da odobravash ili ne odobravash tudje odluke ?(koje te inache ni na koji nachin ne dotichu )


Apsolutno i neopozivo si u pravu :)
 

Back
Top