home made

Nije to za mene, ja bih verovatno sve vreme ovo radio

AmericanPsycho-1.gif


što bi, svestan sam, upropastilo ugođaj štimunga i osećaj filinga.
 
i stimulacija, Triplirano:)

- - - - - - - - - -

Za tebe izgledas lepo ili za druge?
e, vidis-odlicno pitanje
prvo bih rekla za oboje
i bilo bi tacno
ali cesto ono sto je meni lepo nije njemu/njima i obratno
onda se namece pitanje sta bih izabrala, ako bih morala samo jedno
i onda pravo d ati kazem-nisam sigurna....ali verovatno ono sto je lepse njemu
ja bih iznasla neki drugi vid stimulacije
mastovita sam, srecom :malav:
 
e, vidis-odlicno pitanje
prvo bih rekla za oboje
i bilo bi tacno
ali cesto ono sto je meni lepo nije njemu/njima i obratno
onda se namece pitanje sta bih izabrala, ako bih morala samo jedno
i onda pravo d ati kazem-nisam sigurna....ali verovatno ono sto je lepse njemu
ja bih iznasla neki drugi vid stimulacije
mastovita sam, srecom :malav:

Nema tu bas maste imas prednjicu i zadnjicu. Za svaki slucaj pokazi zadnjicu, da prednjicom ispravis snimak.:)
 
Nije to za mene, ja bih verovatno sve vreme ovo radio

AmericanPsycho-1.gif


što bi, svestan sam, upropastilo ugođaj štimunga i osećaj filinga.

Психо килер, кескисе , фа фа фа фа фа

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Vidite ovako - želim da na prvoj Perfinoj temi opišem najveći dan svog života, dan čiji su genijalni trenuci potpuno izmenili moju monotonu predatorsku sudbinu tipa: lovi-pridavi-odj'ebi-zaj'ebi, učinivši je skroz srećnom i divnom, i uopšte - nalik na tada započeti čudesni, slatkonežni, zanosni san koji još traje - istinski je realan i definitivno je pobedio beskrajnu tužnosivu LPOZ svakodnevicu, koja obično čini osnovni saržaj života većine živih bića i koja je činila osnovu i mom tadašnjem žalosnom, rekao bih glupom životu, sa retkim tračcima pravog praznika, osećanja i ljubavi u seksu.

Bilo je to ovako - probudih se tog jutra u svom krevetu go, kao i uvek nakon dosadne seksualne sado-mazo aktivnosti. Pod čaršavom su lenjo ležali svi udovi mog masivnog je'bačkog tela. Osećao sam nadimanje glatkih muških grudi, ne baš zategnut ali snažan stomak i elastičnu punoću butina. Sve je to bilo stvoreno tako da je naprosto bilo nemoguće ne zavoleti to ogromno telo koje je sada lenčarilo, koje je tražilo da bude maženo i svojski milovano.

(odoh časkom na kaficu, brzo se vraćam, Perfika :heart: )

E Kojo, još nisam čula da neko ima home made sa samim sobom. Pa ti si avangarda:)
 
mene snimala jedna, bojim se da ce to nekad iskoristiti! :sad2:

ih, odkada je ona to pustila u foruski promet!
zato te vise forumaljke i ne simpatisu, videle smo kolicno si se isprsio :P

- - - - - - - - - -

a ja mislio ovo neka tema iz kutje radinosti...sam svoj majstor i te fore
kad ono...prc
josh jedna pricha o seksu,koji volim i rado ga se secam :(

e, i ja isto
i pohitah da kazem i iskazem kako i sta sve u kuci recikliram i pravim svakovrsne korisne predmete za porodicu svoju
kad ono ova perfektna s neba , pa u rebra, na zene uturila sexi temu
i ja sta cu, kud cu, daj d apridonesem
prva je tema, red je :)
 
ih, odkada je ona to pustila u foruski promet!
zato te vise forumaljke i ne simpatisu, videle smo kolicno si se isprsio :P



- - - - - - - - - -



e, i ja isto
i pohitah da kazem i iskazem kako i sta sve u kuci recikliram i pravim svakovrsne korisne predmete za porodicu svoju
kad ono ova perfektna s neba , pa u rebra, na zene uturila sexi temu
i ja sta cu, kud cu, daj d apridonesem
prva je tema, red je :)

I to sa tvog kompa pod tvojim nikcetom. Oce to te forumaljke i male i velike.
 
ih, odkada je ona to pustila u foruski promet!
zato te vise forumaljke i ne simpatisu, videle smo kolicno si se isprsio :P

- - - - - - - - - -



e, i ja isto
i pohitah da kazem i iskazem kako i sta sve u kuci recikliram i pravim svakovrsne korisne predmete za porodicu svoju
kad ono ova perfektna s neba , pa u rebra, na zene uturila sexi temu
i ja sta cu, kud cu, daj d apridonesem
prva je tema, red je :)


sto se mene tice, ona je ebana :)))))))))))
 
Inspirisana emisijom na radiju dok sam se truckala u javnom prevozu uz i niz ulice brežuljkastog grada u kome živim, odlučih da na svoj prvi rođendan na forumu pitam nešto svoje forumske kolege jer pretpostavljam da je ovo još ostala jedina nepoznanica o našoj intimi. Sve ostale intime smo apsolvirali, pa bi mogao da padne i ovaj zadnji bedem. Otovrite se bez zadrške, a evo i pitanja
Da li imate kućni video načinjem sa partnerom u nekom trenutku vašeg ljubavmog i sexualnog zanosa?
Da li ste ga dobro sakrili?
Da li vam se desilo da vas nekad preseče sumnja usred posla ili na ulici kada niste u mogućnosti da proverite da li je neko otkrio vaše sigurno mesto?
Imate li bojazan da ćete završiti na sajtu sa tri iksa ako je u pitanju bivši partner kome ste bezdušno okrenuli leđa?
Desi li se nekada dok apstinirate (ne svojom voljom, već usled objektivnih okolnosti) izvlačite vaš ,,home made,, kao nešto dragoceno iz škrinje u kojoj ga čuvate i gledate ga misleći eh kako smo se samo nekad dobro provodili? Gle al sam fino parče kad sam bez odeće?

Očekujem zanimljive i duhovite odgovore.

Ljudi, hajde da se zevzečimo! :tease:

Dan je kao stvoren za šalu.

:zcepanje:


@tema :flert: :mrgreen:
 
Imam samo fotke svog enormnog spolovila, koje sam napravio onomad kad bejah kupio svoj prvi digitalni aparat. (Svaka normalna osoba je slikala svoje genitalne pejsaže kada je došla u mogućnost da zaobiđe foto laboratoriju.)
Ja sam želeo da sagledam stvari iz drugog ugla... Da se postavim u položaj trećeg lica, pripovedača takoreći...

Ono što ne valja je što nikad ne znam gde su mi te fotke sada, a svakih par godina odjednom iskoče na ekran.
 
Poslednja izmena:

Back
Top