Hoćemo Trg Dinastije KARAĐORĐEVIĆ u Beogradu...

Ok, slazem se da postujemo istoriju, ali ovo vratolomno menjanje imena ulica i trgova ne razumem!!
I komunizam je deo nase istorije i trajao je 45god. hteli vi to da priznate ili ne. Ni Karadjordjevici, ni Obrenovici nisu bili cvece, ali ako ovako nastavimo mi cemo izbunariti i neke kraljeve i careve koji nisu ni postojali samo da bi dokazali da smo i mi imali monarhiju.
 
Kill Bill:
Ovo je tema za forum "Beograd"...........ili, recimo.........pisite gradskoj upravi , ili mesnoj zajednici....

Krivo, ovo je baš za Politiku: Nije bit u samom menjanju imena trgova, već radi se o promeni stavova i razmišljanja političara, pa i velikog dela naroda koji je još dosta zatucan i dezinformisan, nešto kao trauma iz mladosti(tj. iz tiletovih dana)...:D
 
fortes:
Sacuvaj Boze,zar bi ti njihove posmrtne ostatke iz crkve u Oplencu preselio u muzej revolucije.Ja sam imao utisak da ih ti postujes a ti tako :lol:

Naravno, jedna crkva nije dovoljno dostojno mesto za njih....A muzej revolucije? Jel' se to odnosi na onu revoluciju kada su ti revolucionari svojom akcijom doveli do streljanja kragujevačkih gimnazijalaca itd....
 
Слажем се да Карађорђевићи добију Трг, али морају мало да причекају на ред. Прво Трг треба да добије Слоба Милошевић , а они! Овде се ионако све ради обрнуто и преко колена! Прво је Ђинђић (ничим изазвано!) добио трг и улице, па ће Слоба, па тек онда династија!
 
paola:
Слажем се да Карађорђевићи добију Трг, али морају мало да причекају на ред. Прво Трг треба да добије Слоба Милошевић , а они! Овде се ионако све ради обрнуто и преко колена! Прво је Ђинђић (ничим изазвано!) добио трг и улице, па ће Слоба, па тек онда династија!

A, Crni Sloba bi trebao dobiti ORDEN od svih onih u svetu kojima je drago što su se neke stvari dogodile baš ovako kako jesu....ne baš sve stvari, ali ima detalja na opštu radost nekih, (a ostalo su kolateralne žrtve) :D :D
 

Back
Top