Hoce li Vucic uvesti Srbiju u Nato?

Hoce li Vucic uvesti Srbiju u Nato

  • Da (kao uslov ulaska u EU)

  • Status kvo (ostacemo u Partnerstvu za mir)

  • Izaci cemo iz Partnerstva za mir


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
2. trcao je i toma za njim, u vatikanu. ova bagra je po svemu sudeci za samo dve godine vlasti uradila mnogo efikasnije unistavanje ove zemlje nego bilo ko pre njih.

Кад ће људи да схвате да није до Томе, Вућка, Боте,...? Исто тако су говорили за Боту и његову владавину. Тренд је јасан: Бота'= горе, Тома =горе, , СИма = горе, ...ко год да дође, тренд ГОРЕ се наставља. Нема добра! Не пита се Тома ништа! Ене га сада траБУЊА О ТИТУ! Како је титова политика била добра??

Шта је овде решење?
Па одстранити ОНОГА КОЈИ ДИКТИРА свакој власти у Србији, без обзира на њено име! То ти је, пријатељу Ујак из Брисела! Теча из Берлина! Стриц из Пентагона! Те ОСОВИНЕ МОРАШ ДА СЕ ОСЛОБОДИШ АКО ХОЋЕШ ДА ТИ ДОБРО КРЕНЕ. Иначе, само џабака идеш на изборе.

Ко год да дође на власт, биће слуга Ујака, Тече, Стрица...док се Србија не ослободи њих. А ту има само једна формула....само ЈЕДНО РЕШЕЊЕ.
 
Ma hoce oni da nas prime - makar samo da ne bi bili u tajnom savezu sa Rusima. Pogotovo ako polome zube na Ukrajini (moramo da sacekamo za rezultat). Na Gruziji jesu.

to su price za debile
mi se ne granicimo sa Rusijom a okruzeni smo nato zemljama sa svih strana
cg podyebavaju a oni se polomise da se uvuku u pedu
malo sutra bi primili drzavu u kojoj 90% populacije na njih gleda ko talibani
bezbednosni rizik
+ "nato standard" kosta a mi idemo u bankrot
 
to su price za debile
mi se ne granicimo sa Rusijom a okruzeni smo nato zemljama sa svih strana
cg podyebavaju a oni se polomise da se uvuku u pedu
malo sutra bi primili drzavu u kojoj 90% populacije na njih gleda ko talibani
bezbednosni rizik
+ "nato standard" kosta a mi idemo u bankrot

Evropska, citaj: nemacka, unija se jako dobro seca sta smo uradili 1941. odlagajuci invaziju sa 1. maja na 22. jun. Oni ne zele vise da pogadjaju, ovaj put idu na sigurno. Mada, moram da primetim da Nemci ovaj put zaista ne zele da napadnu Ruse.
U stvari, sustina Nato-a je ionako dominacija SAD nad Evropom u smislu teranja kontre Rusima.

Ovo politicko stanje na karti Evrope podseca na neku 1921. godinu ili slicno, kada je postojao sveze formirani i stabilizovani boljsevicki SSSR - i kada niko ziv sa tom drzavom nije imao diplomatske odnose, obzirom na jako lose misljenje o komunizmu kao takvom.

Moja ideja nije da mi izginemo kao topovsko meso radi nekog drugog, bilo kog drugog. Ne trazim ni da neko drugi gine za nas. Ja bih da bude mir, ako moze. Ako se nesto i menja, neka vecina pise pravila (bilo, jeste i bice) u miru.

- - - - - - - - - -

Srbija da je usla u NATO '90ih izbegla bi bombardovanje, gubitak KiM, CG, puno jacu podrsku RS, itd.

Sta Srbija ima od "neutralnosti" ?

Da dok nasamaraju nas da se Rusi spreme - Rusi koji ni posle 14 godina nisu stigli.
 
Postojace oni, dok je sveta i veka... Nebeski narod ce prestati da postoji, i zaista ce se preseliti na Nebesa. Aferim! :mrgreen:

_nobody_

Za nebeski deo nisam tako siguran, ali za groblja jesam potpuno. Koga ne mrzi neka pogleda kako su se beogradska groblja prosirila od 2000. naovamo, ima slika na google earthu...
Mada, tamo gde sada nismo vecina se crkve i groblja ruse, brisu, unistavaju.
Tako da, nije nemoguce da si u pravu, ako zemaljskih tragova nema, da postoje samo nebeski. A opet, mogao bih da se zapitam zasto nam nije dato da nas bude, nego bezimo glavom bez obzira :think:
 
Mogla je isto sto su mogle Slovenija i Hrvatska, ali neki uzmu duze da skontaju gde im vlastiti interesi leze a ne tudji takoreci bratski.

pa ni slovenija ni hrvatska nisu tada usle u nato nego su proglasile samostalnost. mi smo ocigledno bili glupi, ludi, sta li, kada smo se ocajnicki borili da ostanemo u jugoslaviji. i ostali sve dok crna gora nije resila da ode.
ja lepo kazem da su nas komunisti unazadili, ali hajde, nije to ovde tema.
 
Za nebeski deo nisam tako siguran, ali za groblja jesam potpuno. Koga ne mrzi neka pogleda kako su se beogradska groblja prosirila od 2000. naovamo, ima slika na google earthu...
Mada, tamo gde sada nismo vecina se crkve i groblja ruse, brisu, unistavaju.
Tako da, nije nemoguce da si u pravu, ako zemaljskih tragova nema, da postoje samo nebeski. A opet, mogao bih da se zapitam zasto nam nije dato da nas bude, nego bezimo glavom bez obzira :think:

nemacka se oko nato nista ne pita
nevazna drzavica u globalu koja moze da silji q samo na balkanskoj banana boraniji
ulaskom u nato cak i da nas nato zeli (sto je sf) pokvarili bi odnose sa rusima a od njih nam zavisi grejanje i jedine iole vredne investicije poslednjih godina
to i da se zanemari ovo sto sam rekao pre a ti sve izignorisao od pitanja bezbednosti do finansiranja
boli q vucka za nato od toga nema nista
to je samo vlazni san vas zutih guzichara jer za to ocekivali napredak u telima oebsa i slichnih parazitskih organizacija
 
Ми смо у Партнерству за мир да би нам војска служила по разноразним бестрагијама, а то су мала врата за НАТО.
Међутим, званични став Србије је не у Нато, иако је јасно да би Вучић то желео.
Имамо званични став, а имамо и то да ће у Србији увек бити у већини они који неће заборавити агресију и на то власт не може тек тако да жмури.
Чак и да тога нема, ми не испуњавамо стандарде за пријем у НАТО.
 
Што се њега тиче, ако то ико пожели, он ће пристати без поговора. Међутим, како ми се чини да ови други чланство неће ником ни понудити ако постоји и мало сумње код било кога или ако постоје ичија иоле озбиљнија несдлагања по том питању. Дакле више завидси од ових других. На срећу, у Србији народ није за то тако да док је тако понуде за чланство неће ни бити.
 

Back
Top