hoce li meni dati diplomu

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
el; te trpa adokat

glupa amfibijo kokoshka je ista...idi kod ochnog ili kod psihijatra imas problema sa opazanjem

en znam stoji ali ja se osecam nemocnom da zavrsim fakultet
kad bi mi pare padale s neban ali dozivotno... >I ili kad bih otkrila neki talenat kod sebe pa da zaradjujem lako.

ma ok diploma nije garancija ali otkud znam neko je snob pa oce diplomu.

da da patak ovo je zenska tema ali studiram muski fakultet.

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Kokosi... a jel bi ti volela da budes zapazena na svom radnom mestu, pa da te sef malo trpa, samo malo. Za to ti nije potrebna diploma, sertifikat... nista... a verujem da bi se osecala dosta bolje. Nekako citajuci tvoje postove shvatih da delujes prilicno tuzno... netrpano...

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
nikodim:
Kokosi... a jel bi ti volela da budes zapazena na svom radnom mestu, pa da te sef malo trpa, samo malo. Za to ti nije potrebna diploma, sertifikat... nista... a verujem da bi se osecala dosta bolje. Nekako citajuci tvoje postove shvatih da delujes prilicno tuzno... netrpano...

ebote desava se i to, samo
sta znam nije se desilo ebes mi sve. :I trudila sam se, trudila... i nista
a onda sam pocela i da se krijem kao bezbedna sam??
e bez veze a mogli smo da budemo drugari to bi bilo bolje nego sex mislim.
ne znam da li bih se osecala bolje brate ja ne umem da se ***** pod a) a pod b) takvi odnosi se obichno neshto skrivaju sto je opet opterecenje a pod c) bila bih greshna i isla u jos gori pakao nego stho cu sada hahah..... mada ovo c) me ebe sada znaci da cu tako da zabrljam
ali da da, volela bih da budem zapazhena ali da nema neku drustveno-osudjivanu konotaciju al da me merka nekako pristojno da da :)
hvala sto si me primetio. : ) a sto mislis da sam tuzna

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
nikodim:
Sto, ti bi umesto diplome da te neko banuje ili barem zatvori temu?

Pokloni kompjuter nekoj skoli, a mladost starom razvratniku... doguraces i do diplome, a ako ne, barem do zvezda.

ma ne koristim ga samo ja..ne mogu

ma ne evo ti mi se svidjas vidis kako si se usudio da mi se obratis a jios si se usudio da mi se usprotivish bre ti si muzjak za mene covece bog mi te je poslao lichno

ma kakvu crnu mladost... mada sad verujem da sam mlada

je l mislis da bi bilo bolje da poklonim srednjoj ili osnovnoj skoli

e da mogao bi da me shcepa matori razvratnik ti me preporuci ako znash nekog, moze i razvratnica, to bi bilo moderno. ako mislis da bih im odgovarlaa

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
?:
ebote desava se i to, samo
sta znam nije se desilo ebes mi sve. :I trudila sam se, trudila... i nista
a onda sam pocela i da se krijem kao bezbedna sam??
e bez veze a mogli smo da budemo drugari to bi bilo bolje nego sex mislim.
ne znam da li bih se osecala bolje brate ja ne umem da se ***** pod a) a pod b) takvi odnosi se obichno neshto skrivaju sto je opet opterecenje a pod c) bila bih greshna i isla u jos gori pakao nego stho cu sada hahah..... mada ovo c) me ebe sada znaci da cu tako da zabrljam
ali da da, volela bih da budem zapazhena ali da nema neku drustveno-osudjivanu konotaciju al da me merka nekako pristojno da da :)
hvala sto si me primetio. : ) a sto mislis da sam tuzna

Znam da su ljudi skloni tvrdnji, koja se i u praksi da potvrditi, da se trud isplati. Nemoj da bezis... mozda bas zbog toga i nayebes... i u toj jurnjavi... ko zna mozda bi mogla da padnes na nos.
Posao i zadovoljstvo... kombinacije strasti i obaveza... pa ko kome dodje glave i ko prvi odustane...
A sto mislim da si tuzna... nekako nemam razlog ni da mislim da si srecan, ova kokos ti je oronula... zrela je za "juhu".

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
?:
ma ne koristim ga samo ja..ne mogu

ma ne evo ti mi se svidjas vidis kako si se usudio da mi se obratis a jios si se usudio da mi se usprotivish bre ti si muzjak za mene covece bog mi te je poslao lichno

ma kakvu crnu mladost... mada sad verujem da sam mlada

je l mislis da bi bilo bolje da poklonim srednjoj ili osnovnoj skoli

e da mogao bi da me shcepa matori razvratnik ti me preporuci ako znash nekog, moze i razvratnica, to bi bilo moderno. ako mislis da bih im odgovarlaa

Na ptu ka Evropi, tj. sada u ovom haosu evropskih integracija, mnogi polovi su neodredjeni. Mnogi se vagaju... trend ili potpuno razuman prirodni izbor. Pritisak je veliki... trebalo bi odoleti... ali u svakom slucaju preporucujem ti matorog razvratnika... "Bez starca nema udarca."
Definitivno ga pokloni osnovnoj skoli, kako bi decica sto ranije osetila cari interneta....
Cekaj... ljudi ti se ne obracaju ili... Jesam li je Vozjebao zbog toga?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.