HIV testiranje

Za sve sto je priroda stvorila, postoji i prirodan lek... Za sve sto je covek stvorio, covek mora i da izmisli lek...

Virus koji zivi u 'Zelenim Majmunima' nije bas onaj HIV koji trenutno muci ljude... 'Zvanicnici' kazu da je presao na ljude tako sto su neki jeli meso istog majmuna... Hmm... Malo teze... Cak i da su jeli zivo meso, zeludacna kiselina ubija HIV 100%... Tako da mislim da je covek umesao prste u isti...

Medjutim rezultati su bili neocekivani, u svakom slucaju... Virus se ne da kontrolisati jer mutira toliko mnogo da je gotovo nemoguce napraviti univerzalni lek protiv istog, izuzev naterati odbrambeni sistem coveka da ne reaguje na isti, a onda ga polako ocistiti... E to je vec opasno tesko, ako ne i nemoguce za sada... Mada, licno mislim da kad bi Bill Gates oboleo od istog, lek bi se vrlo brzo nasao... Sve je u parama...

Cak i da je otkriven lek za isti (zar ne bese Magic Jonson oboleo (oboleo, ne samo inficiran) od istog?, pa eto ga sad posle 15 godina odigra veteransku utakmicu k'o da ima 20 godina... Neko ce reci da su to ucinili dugogodisnjom zamenom krvi kod istog sve dok virus nije iscezao, ali pitajte bilo kog doktora koliko je tako nesto moguce), definitivno se nece dati sirokoj populaciji...

Zovite me paranoikom ali mislim da je HIV specijalno dizajniran da unisti Africku populaciju (pogledajte statistiku koliko ce ljudi u Africi ziveti za 20 godina ako se nesto ne preduzme)... Najlaksi nacin da Britanci, Nemci i Ameri opet naprave 'kolonije' dole... E, problem je sto se virus otrgao kontroli, pa poceo da napada i svoje gazde... No, ovo je samo teorija...

Gotovo je javna tajna da postoji lek koji zaustavlja abnormalnu deobu celija (rak), pa eto, tesko da iko moze da dodje do njega... Sto lolla rece, vise se isplati prodavati pojedincima za enormne cifre, nego dati raji da se leci... Sad but true... Para vrti gde burgija nece...

Zato - bolje spreciti, jer tesko (ako ne nemoguce) je leciti...

Poz.
 
Svako ko ima HIV virus na kraju ce dobiti sidu samo sto je kod nekoga u pitanju kraci period a kod nekoga duzi.Sadasnjim lekovima se produzava taj period inkubacije na 1o,12 godina ali jos nije dobijen lek koji ce potpuno unistiti virus.
 

Back
Top