Quantcast

HIV PITANJE

Svima_Mili_&_Dragi

Primećen član
Poruka
779
Dete, ZAŠTO si ti toliko blesav da nisi koristio kondom u površnoj vezi?? Ne samo zbog HIV-a nego i svih drugih seksualno prenosivih bolesti i moguće trudnoće...

Stvarno ne razumem. Nije kao da je to nešto nepoznato, to je moja generacija morala da uči kad smo počinjali sa seksom, jer je bilo relativno novo tad, a ti si se rodio u svetu u kome se prosto podrazumeva siguran seks dok ne steknete poverenje u vernost jedno drugom.

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
422
Kratko pitanje, koje su sanse da sam navukao HIV sa devojkom koja naravno nije kur*a (sasvim normalna devojka) ali ono spavala je sa 5 momaka i ima 23 godine. Pitam jer je stalno nekako slabasna umorna itd. Nemojte tipican odgovor tipa testiraj se. Samo pitam onako.
Za HIV slaba šansa, ali za Hepatitis B je uvek veća šansa čak od samo jednog seksualnog kontakta.
Zato pamet u glavu.

Rayela

Legenda
Poruka
60.236
Kratko pitanje, koje su sanse da sam navukao HIV sa devojkom koja naravno nije kur*a (sasvim normalna devojka) ali ono spavala je sa 5 momaka i ima 23 godine. Pitam jer je stalno nekako slabasna umorna itd. Nemojte tipican odgovor tipa testiraj se. Samo pitam onako.
I ljudi ti ovde odgovaraju "onako".
Ako bi ti neko kao recimo u kladinonici za fuzbal rekao da su sanse
recimo 20% sta bi ti onda uradio? Ipak bi otisao na testiranje, ili ne?
HIV u Srbiji bas ne hara mnogo, ali ima i drugih takodje mnogo zeznutih
i neprijatnih bolesti boginje i Zvezde Venere. Do nedavno su te " druge"
obicno vrlo brzo bivale izlecene antiobiticima, ali je dosla maca na vratanca
i anibiotici vise ne pomazu.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.