HITNO!!!

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
Ljudi, drugarica moje sestre je spavala sa tipom bez zastite sinoc! (komentarisimo ovo kasnije, ok?) i sad ne moze nigde da nadje pilulu za "dan posle"!!! Nijedna apoteka nema te tablete, kazu, vec mesec dana!!! Da li znate gde u Beogradu mogu da se nabave te tablete? (devojka ima, cirka, jos 24h!!!) BUDITE BRZI!!!

Hvala unapred!!!
 
PROBAJTE DA NADJETE U NEKOJ BOLNICI KOJA IMA PUNO POSLA,TIPA,NA GAKU ILI TAKO NESTO.jA ZNAM DA TO PREPISUJE GINEKOLOG,ALI SAM CULA DA TO ZENE UGLAVNOM KUPE U NEKOJ BOLNICI,NEKA SE RASPITA.U GRADSKOJ,U ZEMUNU,INST.ZA MAJKU I DETE,GAK 0BAVEZNO!!!NEKA PROVERI I DA LI SU JOJ SASVIM PLODNI DANI,MOZDA NIJE BAS FRKA.SRECNO!!!! :wink:
 
Guardian:
Ljudi, drugarica moje sestre je spavala sa tipom bez zastite sinoc! (komentarisimo ovo kasnije, ok?) i sad ne moze nigde da nadje pilulu za "dan posle"!!! Nijedna apoteka nema te tablete, kazu, vec mesec dana!!! Da li znate gde u Beogradu mogu da se nabave te tablete? (devojka ima, cirka, jos 24h!!!) BUDITE BRZI!!!

Hvala unapred!!!

Sto se toliko uspanicila,mozda joj nisu bili plodni dani.To bi svaka cura trbala da zna,kada jesu a kada ne.Nadam se,da ce sve biti u redu i drugi put pamet u glavu i neka koristi kondom.Kakve pilule,zdravije je ovako.Cim ih nema po apotekama,znaci da mora kod lekara.Bolje vi brzo kod doktora,pa nam posle javite sta je bilo.Mi vam ne mozemo pomoci toliko savetima, samo utehom.Drzim joj palceve da bude sve kako treba,jer to moze biti veliki problem u slucaju da nisu dugo zajedno i da ne razmisljaju o braku.Srecno!
 
Ako se vec desi...
Stediril obicne pilule za kontracepciju preporucene od gilekologa sa GAK-a mogu da posluze kao zamena, a ima ih u apotekama. Piju se ukupno 4, 2 odmah 2 za 12 sati. Provereno!
 

Back
Top