Hitno!!!

lika585:
Kako reci muskarcu da sam nevina sa 22? Kako biste odreagovali? Pomozite!!! Plasim se da ne budem ismejana jer je to danas bas cudno! Hvala!

Neces biti ismejana.
Reakcija zavisi od toga kako izgledas.

Ako si lepa...
- reci mu... da nisi htela da se kreses okolo kao ove droljice. Da nisi htela da te musko gleda kao komad mesa. Da je to tvoja odluka.
Ako si onako ...
- onda mu reci da su ucila do sad i da se nisi zaljubila ni u koga vrednog... da zato nisi.
ako si dno riba...
- ne moras nista da mu kazes... zna on i sam

... u svakom slucaju, njega ce od svega toga zanimati samo da ti ga rokne vec jednom i da ti uzme tresnjicu, tako da, samo ti nemoj da se nerviras... :wink:
 
lika585:
Kako reci muskarcu da sam nevina sa 22? Kako biste odreagovali? Pomozite!!! Plasim se da ne budem ismejana jer je to danas bas cudno! Hvala!

Теби је то сад као фрка или се у ствари мало хвалиш и правиш невешта?
 
paaaaaaaa reci da nisi bila nevina....al da ti se vagina usled ne korishtjenja ponovo slepila il neshto (:

ma nije frka shto je neko nevin....svako je takav ako se ne dokazhe suprotno....nego nemoj da se opteretjujesh time....mislim da je to bash po sredi....nije nikom frka da ima neq nevinu....vetj da ima neq koja je zbog toga iskompleksirana....chak misim da bi imalo i nji koji bi to cenili....
 
Мени уопште није чудно. Немој да слушаш ове простаке што покушавају да буду интересантни... Најбоље да му кажеш речима, нешто отприлике овако: Ја се никад нисам (ставити глагол по жељи)...
саветујем ти да избегаваш придев невина јер то звучи смешно и сигурна сам да није тачно
за нешто си крива 100%
 
Mozda je Tunjevina delimicno u pravu.

Nisi ti devojko nista pogresila sto se ne krljas okolo... To bi, u nekim okolnostima, bilo vrlo pohvalno i za svaku paznju. Jedino, iz tvog pitanja se vidi da se ti time opterecujes. A to bas nije pametno. Nemoj da se tripujes. Nadji nekog slatkog i daj mu. I opet i opet. Kad se malo oslobodis, onda trazi decka. Vrlo prosto.
---------------
Nego cuo sam dobar vic.
...
Razgovaraju 2 lika
Kaze prvi - ne znam brate, sta da radim, imam ribu, 25 godina a nevina...
Drugi ce - pa udri brate, prosvetli je :lol:
A prvi ce - Cekaj, bre, jesi li ti sluzio vojsku?
Drugi kaze - Jesam, bre, naravno. Sto?
A prvi odgovori - Secas se mesnog nareska iz konzerve?
Drugi kaze - Secam se... uvek je bio po 30 godina star...
A prvi ce - E to ti i pricam... Zato i necu ovu nevinu... To je kao da otvoris konzervu mesnog nareska staru 25 godina, nemas pojma sta moze da bude unutra. :lol:
 
lika585:
Kako reci muskarcu da sam nevina sa 22? Kako biste odreagovali? Pomozite!!! Plasim se da ne budem ismejana jer je to danas bas cudno! Hvala!


Paćenice, nemoj da patiš i da budeš paćenica. To nije u tvom interesu.

Da ti iole imaš neke svesti i dostojanstva, ti bi posve drugačije sagledala situaciju. Reci tom renomiranom jebaču da si nevina, reci slobodno, ne osećaj nikakav strah. Uostalom, zašto bi iskoristila taj glupavi izraz? Šta to znači, da ti nisi nešto skrivila pa si nevina (?)... Reci da se do sada nisi pojebala.
Ukoliko tvoj potencijalni oplođivač krene da te ismejava trebalo da tu mrcinu išutiraš u dupe i isteraš iz kuće. Trebalo bi da ga žališ, jer robuje uniformnoj svesti, uniformnim stavovima mase i okoline. Trebalo bi da ga nazoveš gnjidom, produktom humanodine robotizacije, šljamom i intelektualnim bezosećajnim bednikom.
Uostalom, šta će ti čovek koji će biti u stanju da ti se smeje danas, a kamoli sutra?
 
kako si izdržala čoeče ??? pa gde će ti godine i kada misliš to da nadoknadiš ?? šalim se ,,,,, jel bar imaš vibrator?? ,,reši problem na taj način i ne moraš nikome da pričaš za tvoj problem
 
nemoj da mu kazes

provalice sam (hahahaha...."provalice !!!!")

ali ga prvo pitaj da li se plasi krvi

ako se plasi...obuci hulahopke da upiju
 
Samo bez panike, ako provali da ti je frka-zapaliće glavom bez obzira! Ponašaj se najnormalnije, reci mu da nisi imala sexualne odnose ali da si spremna na to (već odavno!:p) ali uradi to sa njim samo ako te dovoljno privlači (fizički!)! Srećno skidanje mraka!
 
lika585:
Kako reci muskarcu da sam nevina sa 22? Kako biste odreagovali? Pomozite!!! Plasim se da ne budem ismejana jer je to danas bas cudno! Hvala!

Pa to je dobar test za tvog frajera, ako mu bude smesno, znaci da ne zasluzuje ni da mu das svoju nevinost. Nisam pristalica toga da se nevinost gubi tek reda radi, ali sa druge strane, ne vredi ni cekati princa. Nisam pametan sto se toga tice, ali svakako mislim da ne treba da se stidis toga.
 
lika585:
Kako reci muskarcu da sam nevina sa 22? Kako biste odreagovali? Pomozite!!! Plasim se da ne budem ismejana jer je to danas bas cudno! Hvala!


Nista danas ne treba da cudi. Onaj ko bi da te ismeje zbog toga zavredjuje samo da ga prezrivo pogledas i pokazes ledja. Ne srozavaj samopouzdanje trivijalnostima.
I, zelim ti sto manje bolan prvi put i doooobar seks ubuduce.
 
Sastavi prosto proshirenu rechenicu koja ce sve lepo da mu objasni. Ako ti se bude smejao to moze da bude i od shoka ili jednostavno prva reakcija. A najverovatnije ce da se smeje od srece. Prvo proceni zasto se smeje ( jer ce sigurno da se smeje ) pa onda odluchi oces da ga shutnesh ili ces da mu se dash.
 
lika585:
Kako reci muskarcu da sam nevina sa 22? Kako biste odreagovali? Pomozite!!! Plasim se da ne budem ismejana jer je to danas bas cudno! Hvala!

E yebiga - sad si se setila da razmišljaš o tome. Mora da si se u najzanimljivijem periodu življenja baš okupirala matematikom, statistikom, hemijom... Pa i nije zanimljivo da sad gubiš nevinost - kad je to ,,normalno'' i kad su svi to već uradili.
Bolje nemoj još, biće zanimljivija situacija da u 3 banke izjaviš tako nešto
 

Back
Top