Hitno!!! Sta uraditi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dex_

Početnik
Poruka
9
Imam firmu koja super posluje , imam posla za narednih 30godina....
Sad je problem jel sam usao u jos jedan posao gde mi je jedna firma ostala duzana 70.000e zbog toga sam naglo ostao bez para i sad mi je problem kako nastaviti dalje sa poslovima kad mi hvali nesto para.
Probao sam kod banki ali nazalost ja sam dizao pare ne kao platu nego na drugi nacin da bi sto vise uzvukao a sto manje islo drzavi...
Sad bez para nemogu dalje da nastavim neki saradnici mi ucenjuju da im sad prodam firmu za nekih 15.000e sto je smesno jel sam sam ulozio preko 500.000e i firma je uvek super radila zarada je bila veca od 8000e mesecno ima zaposlenih preko 50 i posao za jos toliko.

Ali sad nevidim nacin kako da izadjem iz svega ovoga i ako je cifra koja mi hvali mala neznam kako to da izvedem da li neko ima neku ideju kako doci do nekih 3-4000e bilo koji nacin jel sad su mi preko potrebni da pocnem da radim a onda mi to nece biti problem.
Ja radim posao za neke firme iz nemacke , svajcarske tako da se dobro placa kod nas je radna snaga dosta jeftinija dobro njima dobro meni...

Hvala svima na savetima evo i mog maila pa ako neko hoce da posalje neki savet deex.at@gmail.com
 
Ти уствари питаш како да дођеш до 3000 4000 јура? Мислим да већину људи на овом форуму то занима!

Искрено, једино што мени пада на памет у твојој ситуацији јесте да позајмиш од неког теби блиском... где постоји обострано поверење!
 
Imam firmu koja super posluje , imam posla za narednih 30godina....
Sad je problem jel sam usao u jos jedan posao gde mi je jedna firma ostala duzana 70.000e zbog toga sam naglo ostao bez para i sad mi je problem kako nastaviti dalje sa poslovima kad mi hvali nesto para.
Probao sam kod banki ali nazalost ja sam dizao pare ne kao platu nego na drugi nacin da bi sto vise uzvukao a sto manje islo drzavi...
Sad bez para nemogu dalje da nastavim neki saradnici mi ucenjuju da im sad prodam firmu za nekih 15.000e sto je smesno jel sam sam ulozio preko 500.000e i firma je uvek super radila zarada je bila veca od 8000e mesecno ima zaposlenih preko 50 i posao za jos toliko.

Ali sad nevidim nacin kako da izadjem iz svega ovoga i ako je cifra koja mi hvali mala neznam kako to da izvedem da li neko ima neku ideju kako doci do nekih 3-4000e bilo koji nacin jel sad su mi preko potrebni da pocnem da radim a onda mi to nece biti problem.
Ja radim posao za neke firme iz nemacke , svajcarske tako da se dobro placa kod nas je radna snaga dosta jeftinija dobro njima dobro meni...

Hvala svima na savetima evo i mog maila pa ako neko hoce da posalje neki savet deex.at@gmail.com

Prvo mi moras reci da li je u pitanju radnja ili preduzece.Cime se firma bavi?Zamolila bih vas da mi pisete na privatnoj poruci...Nadam se da cemo pronaci resenje.
 
Imao sam samo jedan i prodao sam ga suma koju su mi ostali duzni je bas velika tako da to nije mogao da pokrije jedan automobil....

Sto se tice prijatelja od njih nema vajde oni koji nemaju bi pozajmili a to su male pare oni koji imaju i ako sam im ja pozajmljivao milion puta i vece sume a sad trazim prvi put kao nemaju...
 
Ako imas urednu dokumentaciju, lako ces prodati dugove trecem licu.
Ako nemas urednu dokumentaciju onda ti nista ne duguju.

Pa taj koji mi duguje sve mu je blokirano tako da nema sad ni dinara kako da mu neko naplati pare.A i covek ima decu nebi se mesao sa tim da ga neko lomi znam da sad nema pare ja sam to lepo dao na sud i dobicu svoje pare jel mu je sad firma zaplenjena zbog par prevara...
 
Pa trebalo bi da imas nesto da stavis pod hipoteku.To nije veliki iznos,pogotovo ako tako dobro poslujes.Znaci da ces brzo vratiti,a cudi me da ti banka to nije ponudila.Ako si vec u kreditu samo ga refinansiraj,mora da moze.Znam za manje firme koje su mogle.Ako ti treba 5 000e,treba da stavis pod hipoteku nesto u vrijednosti 15 000 e.:)
 
Ako vec tako dobro radis,mozes da se dogovoris sa saradnicima iz Nemacke i Svajcarske da te poguraju finansijski,velike firme to rade.A za ubuduce,ne stiskaj se,nego osiguraj svoje klijente u osiguravajucim firmama,kao sto su KUKE ili EULLER HERMES.Hermes osigurava sve firme na teritoriji bivse Jugoslavije.
 
Ja samo jednu stvar ne razumem u celoj ovoj prici. I ja sam privatnik dosta dugo i meni su ostajali duzni mnogo para, i dan danas mi duguju pa samim tim i ja dugujem - valjda sasvim normalno stanje u poslu.

E sad ono sto meni nije jasno je da ako si vec imao tolike promete i ako si vec okretao tolike novce, banka bi MORALA 1/1 da ti da kredit - pozajmicu - dozvoljeni minus. Mislim 4.000 evra je smesna cifra.

Iskreno da ti kazem, imam neki utisak da si resio nekoga da navuces i da mu uzmes pare na pricu. Tako da bih sve "dobronamernike|" posavetovao da vode racuna sta rade.

Jos jedna stvar: naslusao sam se slicnih prica i sreo se sa barem 20 "biznismena" kao sto je ovaj ... I nikada nije bilo onako kako su rekli ...
 
hehe.prijatelju dragi ja te u potpunosti razumijem. nije problem u parama.mozda bi ja bio spreman da ulozim toliko para ali kakvu mi sigurnost nudis ? daj javi se na moj e-mail da u detalje to sve rijesimo.ja mogu da ti povjerujem ali i nemoram. spreman sam rizikovati ali i tvoj je rizik prevelik znas da je to mnogo -mnogo para a znas sta je covijek spreman uraditi za tu svotu. javi se na moj e-mail damir77@tmo.at
 
Ha ha ha kakav biznismen,imam pola milona evra ulozenih u firmu a ne mogu da se snadjem za 5000!A sve saradnici mu kazu da proda firmu za 15000!Ja da sam na tvom mestu,a da je to istina da ti sad firma vredi 15000 odavno bih skocio s mosta...ajde bre lazi nekog drugog da je ovo istinita prica.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top