Historia magistra vitae est

gost 374444

Aktivan član
Poruka
1.272
ja sam skontao da se kod mene istorija ponavlja, prvi put kao tragedija, drugi put kao farsa, i svaki sledeci put sve vise kosta...
i stvarno mi je pun ****** toga al brate sad nesto razmisljam da li je to nesto karmicki, neke vradzbine ili prosto dok nesto ne promenim kod sebe necu taj obrazac ni razbiti?

jel lima nesto u vasim vezama sto se gotovo identicno provlaci kroz svaku? neki obrazac koji vas prati, hteli vi to ili ne...
 
ja sam skontao da se kod mene istorija ponavlja, prvi put kao tragedija, drugi put kao farsa, i svaki sledeci put sve vise kosta...
i stvarno mi je pun ****** toga al brate sad nesto razmisljam da li je to nesto karmicki, neke vradzbine ili prosto dok nesto ne promenim kod sebe necu taj obrazac ni razbiti?

jel lima nesto u vasim vezama sto se gotovo identicno provlaci kroz svaku? neki obrazac koji vas prati, hteli vi to ili ne...

pa ima ,sve ih lepo dresiram ugodim sebi
 
ja sam skontao da se kod mene istorija ponavlja, prvi put kao tragedija, drugi put kao farsa, i svaki sledeci put sve vise kosta...
i stvarno mi je pun ****** toga al brate sad nesto razmisljam da li je to nesto karmicki, neke vradzbine ili prosto dok nesto ne promenim kod sebe necu taj obrazac ni razbiti?

jel lima nesto u vasim vezama sto se gotovo identicno provlaci kroz svaku? neki obrazac koji vas prati, hteli vi to ili ne...

E Komrasine, ribe ce ti reci da je do tebe, cim ti se sa svakom isto zalomi. Ako je za utehu svaki sledeci put kad ti se taj deza vu bude desavao sve vise ce te boleti kur i samim tim ce ti biti lakse da nadjes neki modus za uzivanje sa ribama.
 
Ima gomila stvari koje su mi se ponavljalae u vezama.
Na pr: Kazem, ne necu vezu, umoran sam od svega, i ona ce isto da kaze: i Cim se prcnemo, ona zovne na jos prca, pa jos, pa jos ne prodje nedelju dana mi u vezi...

- - - - - - - - - -

Nikako da naucim da prcnem i odem....
 
E Komrasine, ribe ce ti reci da je do tebe, cim ti se sa svakom isto zalomi. Ako je za utehu svaki sledeci put kad ti se taj deza vu bude desavao sve vise ce te boleti kur i samim tim ce ti biti lakse da nadjes neki modus za uzivanje sa ribama.
stvar je da meni kida zivca, umesto da mi bude svejedno
ali ako stalno sipas vodu sa istog izvora i ocekujes drugi ukus ocigledno je ko gresi, mene samo zanima zasto sam tvrdoglav, toliko drugih izvora
Ima gomila stvari koje su mi se ponavljalae u vezama.
Na pr: Kazem, ne necu vezu, umoran sam od svega, i ona ce isto da kaze: i Cim se prcnemo, ona zovne na jos prca, pa jos, pa jos ne prodje nedelju dana mi u vezi...

[
.
jel radite nesto drugo u tim vezama ili se samo seksate? moze biti pitanje i da partnere stalno upoznajete na isti fazon ili padate na istim stvarima...
 
stvar je da meni kida zivca, umesto da mi bude svejedno
ali ako stalno sipas vodu sa istog izvora i ocekujes drugi ukus ocigledno je ko gresi, mene samo zanima zasto sam tvrdoglav, toliko drugih izvora

jel radite nesto drugo u tim vezama ili se samo seksate? moze biti pitanje i da partnere stalno upoznajete na isti fazon ili padate na istim stvarima...

Pa pazi, nije lose naci nekoga sa kim ces ostareti i paziti se i maziti i biti kao jedno... ali takva forma pre spada u dogmu nego realnost. Brzo shvatis da osim zabave i sexa ne zelis nesto vise. Nisam ja kriv sto sam rodjen u majmunskom drustvu niti sam svetac. Znas, za neke ozbiljne stvari u zivotu treba da imas ozbiljne kriterijume. A ako je to deliti sa nekim sve, onda je to najozbiljniji kriterijum kod mene. A na zalost velika vecina je u minusu na startu.
Pricamo o psiholoski zdravoj vezi.
 
stvar je da meni kida zivca, umesto da mi bude svejedno
ali ako stalno sipas vodu sa istog izvora i ocekujes drugi ukus ocigledno je ko gresi, mene samo zanima zasto sam tvrdoglav, toliko drugih izvora

jel radite nesto drugo u tim vezama ili se samo seksate? moze biti pitanje i da partnere stalno upoznajete na isti fazon ili padate na istim stvarima...

Komrasine ime ponosito, sto ne valja menjaj korenito... :deda:
 
Komrasine ime ponosito, sto ne valja menjaj korenito... :deda:

eh Daco, ko da je lako sebe promenit
a nije bas ni da sam najgori i jedini krivac :D

- - - - - - - - - -

bracala ne mogu da dam repku, jeste mi pp zakljucan odavno jer slabo zalazim, samo kad mi treba prosvetljenje lol
nema veze sa onom sto si je ti znao, ovo su ''novi'' momenti, msm za tebe su novi
 

Back
Top