Quantcast

hippy

Nancy

Zainteresovan član
Poruka
161
e pa mir nije nista bez anarhije. naravno, po vama to uopste ne ide. a znate zasto? zato sto za vas "anarhija" znaci "pali, pljackaj, siluj i ubijaj" ali to nije to. "anarhija" znaci "bezvlasce" "bez autoriteta" i zato je mir mir samo u anarhiji. jer mir mora da dodje iz nas a ne da nam bude nametnut. u tome je poenta. i zato mir i anarhija nisu nespoivi pojmovi. verujem i u mir i u flower-power, i u ljubav, i u prijateljstvo, ali isto tako i u anarhiju i u to da svako treba da bude ono sto jeste, a ne ono sto mu drustvo trazi da bude.

F

FREE

Gost
Nancy:
e pa mir nije nista bez anarhije. naravno, po vama to uopste ne ide. a znate zasto? zato sto za vas "anarhija" znaci "pali, pljackaj, siluj i ubijaj" ali to nije to. "anarhija" znaci "bezvlasce" "bez autoriteta" i zato je mir mir samo u anarhiji. jer mir mora da dodje iz nas a ne da nam bude nametnut. u tome je poenta. i zato mir i anarhija nisu nespoivi pojmovi. verujem i u mir i u flower-power, i u ljubav, i u prijateljstvo, ali isto tako i u anarhiju i u to da svako treba da bude ono sto jeste, a ne ono sto mu drustvo trazi da bude.
TI PRETERANO SERES CURO!!!
A STO SE HIPPY POKRETA TICE-SVE NAJBOLJE!!!!

Stoorbak

Primećen član
Poruka
538

george berger

Početnik
Poruka
10
Veliki pozdrav za "morrisona" i za pametnu ideju o ujedinjenju!!!Fazon je sto su srbi narod koji samo prica,od akcije nista...NE SMIJEMO DOZVOLITI I DA OVAKO DOBRA IDEJA PADNE U ZABORAV!!!

C

child in time 84

Gost
LJUDI TOTALNO STE ME ODUSEVILI TEMOM I KOMENTARIMA!SAD BAR ZNAM DA NISAM JEDINI KOJI TAKO RAZMISLJA...
TOTALNO SAM ZA UJEDINJENJE!!!

sluzimo narodu

Obećava
Poruka
83
Mi smo ti ljudi bas neki nesrecan narod. Cas se hvatamo za Hrista i veru, cas za komunizam, a sad smo poceli i sa hipi pokretom. Koliko vas je bilo rodjeno u to vreme?!?! To je kao da bi ja sad rekao da su grcki polisi bili najvise dostignuce covecanstva.
Jeste hipi pokret poceo kao dobra ideja, ali je prerastao u najvecu nakaradnost ikad zamisljenu( ako izuzmemo zlatno tele!)

R

Red Zmaja

Gost
Od Kališa do Bruklina, od Vasine do Maja
pravo s' Dorćola kraja, stižu Fleks i red Zmaja

PS.ajmo da napravimo nasu web stranicu