HIPO-TEZA

ma zakon kaze sto kaze,ali mali je diplomirani babojebac tj.od25 do5o,ali ne u kilogramima,a pastorce je htelo da se oslobodi mladog tatka a i sebi da dusu zadovolji,ali i nesto vise,voajerka mala je pozelela samo za sebe i eto situacije.da li se slazete da je tako bilo,a i nadimak slonce nesto pokazuje.....surlica je ccmmmmmgrhau
 
SlonceIsBack:
gossca ne vidimo mi granice vec buducnost...moram da palim al se vracam sas nove misli...pozz
... i gossca tebe pozdravlja... :-D
... ja eto vidim te neke granice... ti ih nemas ili ne vidis i ok, svi smo razliciti... neki su granicni, neki pogranicni... neki bezgranicni... :wink:
 
MASTERMIND:
i kapiram da si se istripovao da ti se "nabacuje"
ti bi ti zeleo,pa umisljas
a cak i da je tako,to je dete,neformirana licnost,ne zna jos uvek sta treba,a sta ne,zbunjena je,pogotovo u tako konfuznoj situacija kakva jeste
ali zato ti nisi dete i trebao bi da znas sta treba,a sta ne
meni se svaki dan smeskaju tu neke maloletnice po kraju,i sta...kao trebao bih to da iskoristim,to sto su mldae i "lude" :? ne kazem da nije iskushenje..i to VELIKO,ali jbt kontrolisi se
pa jbt i kad udjem u menjachnicu u iskushenju sam da onoj glupachi tresnem dandaru i izadjem sa kesom,ali nikad to ne uradim,hocu reci iskusenja su svuda oko nas,ali treba se izboriti sa istim

poenta sranja...obuzdaj porive i paljba od deteta!

Svaka cast za komentar ! A secam se kada sam bio klinac da je bilo u komsiluku da se jedna vukla sa ocuhom, ali svakako covek sa svojim godinama treba da nosi i neke moralne vrednosti. Nekako mi je normalnije da matorac negde na splavu pokupi klinku, ona moze da pristane ili ne, ali u navedenom primeru devojka je u potcinjenom polozaju u odnosu na ocuha, tako da to strogo osudjujem.
 
toliko je kasno da je vec rano.pa onda dobro sta je vec...pozz je bio za sve ovcice u bozijem toru,ali eto za gossci kao poseban znak paznje saljem jedan nezan cyber kiss.svi smo ograniceni na svoj nacin,a najbolji granicar je nemacki ovcar hehe...i nije normalno pokuputi klinku na splavu.opet je ona na neki nacin podcinjena...mlado,ludo,neupuceno...pada kao zrtva "matore dzukele"jel...pa se zapitamo obrazuje li neko ovo dete i ko...grand parada?!nekako se namece pitanje,tj.ja ga namecem...kolko mi poznajemo svoju decu ???
 
SlonceIsBack:
dobro jutro svima.evo pijem kaficu i mislim o nekim glupostima...pa ko velim...da podelim s*vas ;) dakle...
zamislimo jednu hipoteticku situaciju braka.zena 40-ih godina zivi sa ajde recimo malo mladjim muzem i najmladjom cerkom(po logici i jeste najmladja)koja se blizi punolestvu i koja se u slobodno vreme nabaca tatici(citaj ocuh).zivot pise drame kazu,i poput sekspirovske tragedije namece se:jebati il ne jebati pitanje je sad... :?:

ajd sad al bez laznog morala
Ovo je stvarno prljava masta! Bio jedan takav manijak u nasem selu,pa su ga zene zabajale i sada ne moze da mu se digne ni uz vijagru. :evil:
 

Back
Top