HIMENOPLASTIKA (vracanje nevinosti hiruskim putem) ???

jagodica:
black-devil:
Restauracija himena devicanstvo danas retko ko ceni, uprkos tome neke devojke bi da budu nevine po „više puta“, pa traže pomoc plasticnog hirurga plate 500 evra i ponovo nevine:)

bolje rajferslus, ko lija :)

ili samo zalepish zvaku

Ma moze i to....nego najbolje je da je zalepe super lepkom.Zauvek ce ja zalepiti.Posle moze qurac samo sanjati.
 
Johnny_English:
sagapo:
Gazdarica:
Johnny_English:
Gazdarica:
Ovakve price uvijek me rastuze... Kraj ovoliko tehnoloskih i uopste civilizacijskih dostignuca, neki jos vrijednost jedne zene, mjere time da li je nevina ili ne...
Zar je mjerilo jedne zene taj komadice koze medju nogama, a ne to koliko zna, kako razmislja, cemu stremi, kako voli, pruza njeznost i paznju, kakva je majka i supruga, kakva prijateljica, radna kolegica, ili sefica... Kakav je uopste covjek...???
OVA GAZDARICA ILI JE LUDA IL JOJ NOGE SMRDE... STA CE MENI KOJI **** ZENA TAKVA KAVU SI NABOJALA SVA SAVRSENA SAMO U DUSI ******? STA CE MI ZENA KOJA SE NAPALI NA SVAKOGA KO JE UHVATIO ZA RUKU I BLAGOTELECE POGLEDA?
Djecace dragi, pa ti bas imas problema... Daj, za svoje dobro, rijesi se tih kompleksa... U suprotnom, bojim se da nikad neces biti u stanju da ostvaris kvalitetan partnerski odnos...

KAko je to tuzno na jednoj strani Gazdarica koja misli da devojka u zivotu treba sve da prodje da ispita sve a za partnera ce izabrati onog kome se svidi njen izgled njena inteligencija itd itblize a ponajvise mozda njena dobra dusa. A sada na drugoj strani Johnny koji je ociti primer Pazarca ali pametnog samo malo nervoznog trazi pravdu i nerviraga istina danasnjice da su nase devojke krenule nizbrdo i da sve je vise i vise onih koje su imale Sex vec sa 15 16 17 prave maloletnice a da sve bude jos gore njihovi parneri nisu njihovi vrsnjaci ili oni koji su im uzeli nevinost a i dali svoju sto samtram za fer stvar vec sve promaseni slucajevi ozenjeni momci zeljni zategnute pice netaknute oni kojima su se smucile njihove usmrdele zene koje posle porodjaja imaju samo jazbinu (bunar bezdan) i na kraju takva jedna devojka na kojoj je svoje iskustvo i svoj bes iskalio neki matorac dodje tebi i postaneti zena takve bi ja vesao na sred centra kao primer drugima. Zato gazdarice mozes misliti da je slobodna volja devojke da uziva u seksu pre braka i da je vazno samo kakva je ta osoba u dusi. Ali to sto ona uradi pre braka je meni pravi dokaz njenog karaktera. Devojka koja u takvoj sredini gde je srtogo zabranjeno imati seksualne odnose pre braka i gde se devojke koje nisu nevine stavljaju na policu jer niko nece ipak upusti u to da izgubi nevinost pokazuje da je ta devojka nestabilna osoba da za nju nema niceg svetog da ce sutra i njenog coveka izdati tako jer ce prevladati njeni seksulni nagoni nad zdravim razumom takva devojka nikad nemoze pruziti sigurnost njenom coveku da ga nigada nece prevariti jer takva devojka nezna za strah od krsenja pravila. Dok nevina devojka pokazuje da poseduje visok stepen postovanja jer ceni neke stvari i nikad ne ide u suprotnost pravila za nju je cast da svog muza nagradi svojom nevinoscu koju je strpljivo cuvala i verovtano imala puno problema sa suzdrzavanjem od seksualnog uzivanja ali takva devojaka ce mnogo imati vise sansi da uspe u braku jer kao prvo imace veliko postovanje od strane njenog muza. Jos nesto ne zalazem se samo za zenskuı nevinost jer isto tako kako covek zahteva da mu zena u brak udje nevina ista su takva prava i zena. Bilo bi tuzno da neki tamo Pazarac koji nije spavao sa curom pre braka u brak udje sa devojkom koja je puna seksualnog iskustva a i tuzno je kad nevina devojka udje u brak sa covekom koji je maksimalno uzivao u seksu. Naravoucenije devojke nemojte da zurite sa time i ako ste dovoljno nestrpljive nadjite pravu osobu onu sa kojom bi ste bili ceo zivot pa ako nemozete da se strpite da zavrsite skolu i da nadjete posao da bi ste to uradili u braku uradi te to. Ja dajem moj primer ja sam na studijama i moja devojka je spavali smo zajedno i ja sam joj bio prvi cak i zivimo zajedno ali nismo u braku ali zato planiramo jer ja prvi nebih mogao da uradim to njoj da je ostavim da se sada takva vrati u Pazar i da postane nekom drugom zena. Ona je meni sve i ja sam isto njoj kada smo to uardili i meni i njoj je bilo prvi put a za 3 godine koliko smo zajedno nikad nismo imali nikakvih problema. Nevidim razlog zbog cega bi ona sada trebala da zna da li je neki drugi muskarac bolji od mene ako je sada zadovljna i srecna ja za sebe mogu reci da jesam jer me druge zene uopste ne privlace sve sto mi treba dobijam od nje i najsrecniji sam covek na svetu u svemu se slazemo a ona kod mene ima najveci priznanja i divljenja jer je postujem kao sveticu.
LEGENDO COVECE REKAO SI SVE TAKO LEPO PAMETNO I PRODUHOVLJENO KO STO JA NISAM UMEO.....JA POPISDIM KAD VIDIM STA OVI PAPANI MALTE....IMAO SI STRPLJENAJA DA SVE FINOP ISKUCAS...NEMAM RECI.....MOZDA BI POSLE OVOG TVOG TEKSTA KOJI JA NISAM VIDEO NA VREME NEKI TREBALI I DA SE ZAPITAJU I DA RAZMISLE O NECEMU U NJIHOVU KOREIST..... NAJGORE MI JE KAD JA ZA NEKOGA OCU DA UCINIM NESTO DOBRO A TAJ NEKO TO NECE ZA SEBE,.....POLUDIM....INACE CRNOGORAC SAM I MALO VISE DRZIM DO MORALA CASTI I TRADIIJE....TREBAMO BITI LJUDI I ZNATI OBUZDATI U NAMA NAGONE....KOJI SU ZIVOTINJSKI... BRATE VELIKI POZDRAV CESCE SE JAVLJAJ U OVE FORUME KAD VEC UMES TAKO FINO DA SROCIS ONO STO OCES DA KAZES....

wow! Mislim da smo upravo bili svedoci radjanja prave ljubavi! Drugari... nek vam je sa srecom 8)
 

Back
Top