ХИЉАДЕ ТАЛИБАНА из Авганистана стиже у Србију! Сви на протест испред амбасаде САД!

Ne sme se pustiti nijedan, onaj koji to dozvoli odmah ga proglasiti izdajnikom.

Ti ljudi koji beze podrzavali su avganistansku vladu koja je jos prva sa Kosta Rikom priznala Kosovo za nezavisno a stoi je protivno medjunarodnoj rezoluciji.

Ako opet udju mi ih trebamo rascereciti, mada ne verujem da ce ih ovde.
 
У задњих 75 година у Србији се највише питају Црногорци, да се не лажемо.

Ја никад нисам гласао за СНС. Аутохтони Срби из Србије масовни гласају за СНС!
U Srbiji za SNS glasaju krezubi
 
avganistanci koji zavrse na KiM ,S,Makedoniji,Albaniji i Crnoj Gori u stotinama hiljada u svakoj od tih NATO kvislinga su ljudski otpad i skart koje USA nema nameru da da ih utera kod sebe a ni i EU....filtrirace ih da 1/100 da moze da ode u EU a 1/1000 u USA ,Kanada odredila kvotu od 20k max....sav skart ide na Balkan zbog geneckog inzenjeringa,teroristickih napada,oruzane pobune,pljacke,silovanja,otmice i ubistava - 2025-e autonomna avganistanska oblast od Soluna do Horgosa - a preko madjari nedaju...al ta oblast 2030-e ide do ispred Beca uz USA i UK podrsku u svakom pogledu
 
Македонија је дужна да обезбеди хотле и пун пасион за ове што долазе , неће ови спавати по парковима , тако бар каже шиптарски министар Османи .

што значи да ће тако бити свгде другде ..
Авганистанци ће постати нови Чокалистанци. :lol:
 
avganistanci koji zavrse na KiM ,S,Makedoniji,Albaniji i Crnoj Gori u stotinama hiljada u svakoj od tih NATO kvislinga su ljudski otpad i skart koje USA nema nameru da da ih utera kod sebe a ni i EU....filtrirace ih da 1/100 da moze da ode u EU a 1/1000 u USA ,Kanada odredila kvotu od 20k max....sav skart ide na Balkan zbog geneckog inzenjeringa,teroristickih napada,oruzane pobune,pljacke,silovanja,otmice i ubistava - 2025-e autonomna avganistanska oblast od Soluna do Horgosa - a preko madjari nedaju...al ta oblast 2030-e ide do ispred Beca uz USA i UK podrsku u svakom pogledu
Значи црно нам се пише...
Шта онда да радимо? Постоји ли нека могућност да се твоје црне скутње ипак не остваре? Или да седимо, чекамо и гледамо задругу још неко време док нас не почну черечити, силовати и истребљивати?
 
A onda me pljujete sto sam u drugom krugu tada glasao za Nikolica iz Bajcetine mesto za Tadica sa ljutog Ercegovackog kamena....
Ja sa tim nemam nikakve veze mada se Toma nije pokazao jer ga je zavičajni klan iskoristio kao ulaznicu za vlast.
 
Значи црно нам се пише...
Шта онда да радимо? Постоји ли нека могућност да се твоје црне скутње ипак не остваре? Или да седимо, чекамо и гледамо задругу још неко време док нас не почну черечити, силовати и истребљивати?
Zadruga i parovi i pink tv su spas u paketu sa sns partijom e sad ako nekom detetu odrezu jezik i pojedu ga a nekoj zeni koja ugine od mnogo silovanja a potom joj odseku dojke i bace u raku na to ne treba obracati paznju jel je su to savremene demokratske tekovine
 

Back
Top