Hemijeva virtuelna orgija!

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
Kao sto se mogli da saznate iz sredstava informisanja ( radio, tv, stampa i pogotovo internet ) meni je danas rodjendan. Mnogo Vam hvala na lepim zeljama a ovu priliku bi iskoristio da i Vama pozelim isto. E sad, da bi se to adekvatno obelezilo odlucio sam da napravim jednu malu internet zurkicu za sve forumase a ne obicnu zurkicu, nego, prve i jedine virtuelne orgije!!! :D

Nadam se da ste svi upoznati sa konceptom orgijanja, ali u slucaju da niste evo uputstva za ucestvovanje u orgijama antickog tipa. Dodjete, skinete se i pocnete da uzivate u hrani, picu, muzici i jedni drugima, dok predrasude i stidljivost ostavljate na ulazu. :wink: Na raspolaganju vam stoje najuksnije poslastice i najbolja pića, sa leve strane je posuda sa exerima a sa desne tacna sa lajnama koxa. Crnci masu lepezama, kroz vazduh se provija dim mirisljavih stapica a svi streme nirvani i extazi... Apsolutno sve je dozvoljeno ( osim guzenja slavljenika i njegove sticenice ) a za blize informacije obratite se Alekseju..... :D


Orgijanje pocinje upravo sad i upravo ovde, tako da.....Izvolite! :D


orgya8hf.jpg


Pol Sezan : "Orgije" 1876
 
ceka mene da izadjem i malo se nadisem vazduha da razbistrim glavu i povracam sa terase....
onda cu da nastavim da jedem i pijem.....
ej! eno dve bliznakinje....plave, nevine i naivne.......jos su i maloletne......!
bezi, ja sam ih prvi video....! :lol: :lol: :lol: :lol :lol:
 
...soryy Stormice ....malo sam vise i HIK drinko ......a to ti je aljina ?....
a ja mislio kostim .......zene macke ....( cat woman ).......:?

EJJ HEMI HEMI !!!.......imas jednog sa leptir masnom ........HIK .......davi se u JAKUZZIJUUU !!..........da nije i ...HiK .......DOKONI ? :D

lepe kuce :shock: .......av , av ........( crni dobermani )
 
Uh ja tek sad dodjoh sebi... (drugim recima tek sada videh temu... :( )


Nisam bas oparvdao asuistentsku ulogu ali sta da radim ja sam se jos prvo dan tako nasn.fao koxa da sam tek sad dosao sebi...... :shock: :shock: :smile:

Izvinjavam se svim devojkama koja sam mimoisao sa spopadanjem i tako tim jer ipak nisma bio pri sebi, do sada... :)
 

Back
Top