HEMIJA-takmicenje 2006.

De, pa to bi bilo LOODILO!
Hej, Geologicarka, pa i ti ides na hemiju? Cekaj, ti si sada 4. razred?
Uzgred, za Smederevo sam siguran da ne da nema sanse, nego je ta ideja otpisana u startu!
E, a jel se vezba hemija? Hajde ljudi ubedacite me i kazite mi da sve seva od hemije :( !
 
naravno da seva!! ja sam pre neki dan bila na faxu, i smooorila se.... a imam da uradim onu zbirku sto mi je dao bojan do zimskog (ali necu stici celu)..... i skoli radimo sa profesorkom.... naravno da seva, kakvo je to pitanje!! :D :D
salim se bre.... radi se, ali mnogo manje nego prosle godine... je l ti lakse?? :D :D
 
Da, jesam 4. razred, i isla sam na takmicenje iz hemije, pre... ove godine necu ici, da se ne preopteretim... Salim se, ne zbog toga, ali stvarno ne bih da preteram. Ipak sam cetvrti razred, moram da spremam i prijemni, zato cu ici samo na matematiku, i takodje i u Kladovo...
 
Prosle godine sam bila iz geologije (geografije), a i ove cu takodje iz iste oblasti. Pretpostavljam da ces ti iz hemije? A koji si ti razred, i odakle si, gde si prosle god. bio smesten, mi smo bili u Karatasu? Zasto ne bi prosao ove godine? I da, mozda se znamo iz Petnice, puno smo puta mi bili sa hemicarima na seminarima...
 

Back
Top