Quantcast

HELP!

• Začetnik teme zabrinuta
  • Datum pokretanja

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Postavi to na forum 'Ljubav i seks', gde mu i dolikuje...

A usput, bez kondoma nista... sve ostalo je sa mnogo vise rizika, a i kondom te stiti od nezeljenih boljki (kojih ti ili tvoj partner niste svesni... a kad postanete, onda bude kasno)...

Poslusaj savet: No condom - no sex!

pcelica

Primećen član
Poruka
589
zasto bes kondoma, ne zezaj se, osim trudnoce ima jos mnogo toga o cemu ne znas ( ocigledno).
ako je on taj koji insistira na tako necemu na podlezi i insistiraj na svom zdravlju.
ne igraj se :!:

**case-problem**leptirica

Zainteresovan član
Poruka
301
zabrinuta:
kako da spavam sa deckom bez ikakve zastite a da ne ostanem u drugom stanju?16 god
lezite na krevet(obučeni) i zaspite ,jedino tako nećeš ostati trudna a može se reći da ste spavali.
em i ja nisam u tim stvarima stručna i iskusna ali ipak mislim da bez ikakve zaštite nije preporučljivo spavati.a možda bi trebala ipak sačekati još neko vrijeme i malo se informirati o nekim stvarima vezanim za sex.sretno :)

Gost
Ja bih licno raskinula sa skotom koji nece da noci kondom....
Inace, idi kog ginekologa i neka ti da kontraceptivne pilule. Najsigurnije sto se tice trudnoce, medjutim ne stite od bolesti - a njih itekako ima! Pre toga proveri, ali zaista dobro proveri ko je taj decko i koliko znas o njemu. Mnog devojke se tako svetski zaj*** kad spavaju sa nepoznatim tipovima da je to neverovatno....

D

dadap

Gost
Nisi valjda stvarno toliko luda da spavas sa deckom bez zastite? Posla moze MNOGO da te boli glava! Predpostavljam da je to njegova ideja. Nemoj da pristanes ni u snu!!!!!! :?

L

LJLJ

Gost
zabrinuta:
kako da spavam sa deckom bez ikakve zastite a da ne ostanem u drugom stanju?16 god
Da li si sigurna da on ne svrlja i da nema neku polnu bolest ili sidu! To mozes da budes sigurna jedino ako se uradi test - nikad se ne zna! A za trudnocu mozes ti da se stitis al opet ko zna da li je u medjuvremenu zaradio sidu negde.