hej...

Pomislim na tebe, znaš..
Onako setim te se
Bez razloga
Samo jedno ne shvatam
Zašto mi nepozvan u misli dođeš

Da, ti što ovo čitaš
Nee ne, izvini.. ne taj ti..
Tu jedan, drugi.. Hej?

Da, glupo je ovo
Ali ako ti kažem..
Nećeš biti tajna misao
Neka te ovako
Čudno, a slatko
Prijaš

Ako osetiš blagu jezu
kičmom što ti prostruji
To sam te mislima obgrlila
Nekako si mi drag
Ne znam..
Ništa mi nije jasno
ni ne treba da bude
Zar ne


Učini mi nešto, hoćeš?
Ako i ja tebi u misli svratim
Samo se nasmeši
Jer dozvao si me
A da nisi ni znao da dozivaš me
Ja sam osetila
Ne pitaj me kako
Ne znam ni sama

Pružiću ti ruku
Povedi me u neku pesmu
Samo našu

I zadrži misao
Zadrži me tu pored sebe
Samo još malo
 
A tebi treba dugački.. :mrgreen:
Uvek

IMG_20220803_095722.jpg


:zaljubljena:
 
Директорице, опасно је бити у твојој близини. Аватар, постови, тачно се види да обожаваш да чадиш.
Моа баталио пре 20-так дана. И не вуче ме, осим кад не видим страст попут твоје...
 
Директорице, опасно је бити у твојој близини. Аватар, постови, тачно се види да обожаваш да чадиш.
Моа баталио пре 20-так дана. И не вуче ме, осим кад не видим страст попут твоје...
Onda dobro za tebe što mi stvarno nisi u blizini.. :zper:

:lol:
 
Реално, из мог угла није само због Директора.
Обожавам персоне које умеју квалитетно да се зезају и на свој и на туђи рачун. Антистрес терапети (за друге - на жалост, не увек и за себе).
Такве персоне треба слушати јер су духовите и нису злонамерне.
Због тога си за мене ти та која шефује и којој се не противречи - Директорица :cvet:.
 
Ok osim onog da šefujem i da mi se ne protivureči :rtfm:

:lol:
То значи 2 ствари:
- да те треба пустити и подстицати да шириш ту своју позитивну енергију, не прекидати је ничим ненеопходним
- да скоро никако не могу да се наљутим на тебе / протумачим неку твоју реч негативно (а ова форма комуникације је пуна мана и често се нешто и када то није, може тако протумачити)
Ма у ствари небитно! :srecan:
 
То значи 2 ствари:
- да те треба пустити и подстицати да шириш ту своју позитивну енергију, не прекидати је ничим ненеопходним
- да скоро никако не могу да се наљутим на тебе / протумачим неку твоју реч негативно (а ова форма комуникације је пуна мана и често се нешто и када то није, може тако протумачити)
Ма у ствари небитно! :srecan:
:hvala:
 
Не избија ми твој пост из главе и кад год га се сетим, почињем да се смејем:
Директорица 1.png

По мени, Стојке је виртуоз луцидних доскочица и доктор кратке форме, а ти си га једном реченицом поломила ко шибицу.
Овде се пресекао, као нешто мени одговорио, а онда сте као обоје морали да идете...
 
Ево како заврше они који се праве паметни, па мисле да могу научити гИтару без часова код проф. др Рајка Трзал'це.
Ништа нУмеју, не кречу из Зе... пропас' :lol:
 

Back
Top