"He is back": Stiže novi "Terminator", pogledajte prvi trejler VIDEO

acabg

Elita
Poruka
20.624
"Terminator: Mračna sudbina" naći će se u bioskopima od 31. oktobra

Džejms Kameron, Arnold Švarceneger i Linda Hamilton ponovo su na okupu!
"I'll be back"! - Čuvena replika koju izgovara jedan od najomiljenijih robota kog tumači Arnold Švarceneger u filmu "Terminator" iz 1984. godine ispunila je očekivanja ljubitelja franšize.

Od 31. oktobra u bioskopima će se naći film "Terminator: Mračna sudbina", koji predstavlja, kako autori najavljuju, nastavak drugog dela filma iz 1991. godine i koji će ponovo okupiti staru, dobro poznatu ekipu glumaca - Arnolda Švarcenegera u ulozi Terminatora i Lindu Hamilton u ulozi Sare Konor.
Osim glumačke ekipe poznatoj priči o robotu, posle skoro trideset godina vraća se i Džejms Kameron, filmadžija od koga je sve počelo. Ovaj put samo u ulozi scenariste. Njegovi filmovi, prvi "Terminator" iz 1984. godine i još čuveniji drugi "Terminator 2 Sudnji dan" koje je i režirao, obeležili su kraj jedne ere.
Iako je napravio pauzu u kreiranju Terminatora i prepustio franšizu drugim filmskim radnicima, prema rečima aktera, za ovaj šesti nastavak filma Kameron je vrlo zainteresovan i uključen: "Znate da je Terminator njegova ’beba’ i veoma je prisutan na snimanju", rekao je u jednom od intervjua glumac Arnold Švarceneger.
Ovaj, poslednji nastavak priče o Terminatoru snimio je Studio 20th Century Fox i rediteljsku palicu prepustio Timu Mileru ("Dedpul"), a u ostalim ulogama našli su se glumci Natalia Rejes, Gabriel Luna, Dijego Boneta, Mekenzi Dejvis i drugi.

https://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2019&mm=05&dd=23&nav_id=1545839

 
Ja mislim da se ljudi malo previse proseravaju sa negativnim komentarima i nekim nerealnim ocekivanjima, naravno da ne ocekujem da ce film dostici nivo i slavu prva dva dela ali verujem da ce svakako biti gledljiv i u najmanju ruku sasvim solidan.
Jedino ovaj glavni negativac mi se cini............meeeh , kao da je iskocio iz nekog teenage sitcoma (mada nerealno je donositi neke zakljucke i ocene na osnovu trailera od 2 minuta).

Inace vise gotovo da i nema ljudi koji gledaju filmove , pokusavaju da pronadju nesto dobro i zanimljivo u njima , uzivaju u njima i gledaju svoja posla nego sad svi kao satro postali neki strucnjaci, eksperti iz oblasti filma i kriticari i samo se proseravaju po netu.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da se ljudi malo previse proseravaju sa negativnim komentarima i nekim nerealnim ocekivanjima, naravno da ne ocekujem da ce film dostici nivo i slavu prva dva dela ali verujem da ce svakako biti gledljiv i u najmanju ruku sasvim solidan.
Jedino ovaj glavni negativac mi se cini............meeeh , kao da je iskocio iz nekog teenage sitcoma (mada nerealno je donositi neke zakljucke i ocene na osnovu trailera od 2 minuta).

Inace vise gotovo da i nema ljudi koji gledaju filmove , pokusavaju da pronadju nesto dobro i zanimljivo u njima , uzivaju u njima i gledaju svoja posla nego sad svi kao satro postali neki strucnjaci, eksperti iz oblasti filma i kriticari i samo se proseravaju po netu.

Pa naravno da ćemo da se proseravamo kad čujemo ovakvu muziku iz trejlera.

Čim sam čuo morao sam da pustim You Could Be Mine da se podsetim starih vremena.
 
Ja mislim da se ljudi malo previse proseravaju sa negativnim komentarima i nekim nerealnim ocekivanjima, naravno da ne ocekujem da ce film dostici nivo i slavu prva dva dela ali verujem da ce svakako biti gledljiv i u najmanju ruku sasvim solidan.
Jedino ovaj glavni negativac mi se cini............meeeh , kao da je iskocio iz nekog teenage sitcoma (mada nerealno je donositi neke zakljucke i ocene na osnovu trailera od 2 minuta).

Inace vise gotovo da i nema ljudi koji gledaju filmove , pokusavaju da pronadju nesto dobro i zanimljivo u njima , uzivaju u njima i gledaju svoja posla nego sad svi kao satro postali neki strucnjaci, eksperti iz oblasti filma i kriticari i samo se proseravaju po netu.
daj mi kvalitet filmova proslog veka i uzivacu
 

Back
Top