hate ****!

:manikir:

ei, je li vas neko nekada toliko nervirao li sta vec, da biste ga kresnuli iz mrznje?
sinoca sam gledala Kalifornikaciju, pa mi se ovo mota po glavi

hate ****:mrgreen:
e, jesam, al' covjek vec dugo mrtav

***** ti frojda

u medjuvremenu odrastoh i postade mi jedan od fave
iako sam i dalje radoznala, kako bi tacno uticalo na njegov zivot i rad, da ga je silovala neka zena
ili jos bolje, fellow muskarac
 
:manikir:

ei, je li vas neko nekada toliko nervirao li sta vec, da biste ga kresnuli iz mrznje?
sinoca sam gledala Kalifornikaciju, pa mi se ovo mota po glavi

hate ****:mrgreen:

Ako je žensko - što da ne.
Ljubav, mržnja, svejedno, samo nek je dobar eks.
Ionako je od ljubavi do mržnje jedan korak, odigramo kolce - korak tamo, korak 'vamo, posle dobrog preznojavanja obično splasnu agresivni porivi a ostanu oni :heart:
 
Ako je žensko - što da ne.
Ljubav, mržnja, svejedno, samo nek je dobar eks.
Ionako je od ljubavi do mržnje jedan korak, odigramo kolce - korak tamo, korak 'vamo, posle dobrog preznojavanja obično splasnu agresivni porivi a ostanu oni :heart:

e ovo je vec delimicno dobar odgovor... ali fali ti onaj deo d govoris zasto i koga...npr. kasirku koja vraca zvaku umesto kusura, nadrndanu ribu koja te je iskulirala, nesto tako :)
 
e ovo je vec delimicno dobar odgovor... ali fali ti onaj deo d govoris zasto i koga...npr. kasirku koja vraca zvaku umesto kusura, nadrndanu ribu koja te je iskulirala, nesto tako :)

Pa tu već imam problem - trenutno ne mrzim nikoga.
Ali mogu eto da navedem nešto slično - možda bih učinio dobro delo i nekim od neebice do ludila isfrustriranim damama pomogao da povrate mentalno zdravlje. Uslov bi bio da me lepo i pristojno zamole ;)
A zašto bih to učinio? Pa zato što sam altruista! :D
 
Pa tu već imam problem - trenutno ne mrzim nikoga.
Ali mogu eto da navedem nešto slično - možda bih učinio dobro delo i nekim od neebice do ludila isfrustriranim damama pomogao da povrate mentalno zdravlje. Uslov bi bio da me lepo i pristojno zamole ;)
A zašto bih to učinio? Pa zato što sam altruista! :D

a neee, nisam na to mislila..a i altruizam se nikako ne uklapa u temu :)
ti si taj koji hebe iz mrznje, bez mrvice dobrocinstva prema objektu, (ubice me femke zbog ovoga:lol:) vec iz ciste zelje da iscepas tu osobu koja je to, iz nekog razloga, zasluzila
 
uh, setila sam se jednog lika.. nesto sam se opasno nalozila na tog tipa, pipkali se malcice i sutradan me zesce iskulirao..
nije bila tolika frka zbog toga, nego mi je ego bio jebeno sjjeban jer smo bili na kampu, morala sam da ga gledam jos par dana, a svi su znali za to vece i bilo mi sranjje zbog toga
msm, ne moze lik tek tako da me otpise
pu mater mu, sad bih ga hebala dok mu se mozak ne istopi, tacnije dok mu se svi neuroni ne razdvoje na telo i dendrite( ili aksone) :lol:
 
a neee, nisam na to mislila..a i altruizam se nikako ne uklapa u temu :)
ti si taj koji hebe iz mrznje, bez mrvice dobrocinstva prema objektu, (ubice me femke zbog ovoga:lol:) vec iz ciste zelje da iscepas tu osobu koja je to, iz nekog razloga, zasluzila

Pa ne može tako...
Ovo boldovano je san svake žene - da bude iscepana. I sad treba neki skot da profitira, a neka dobra duša da ostane uskraćena?
To je kao ona priča o sadisti i mazohisti - Šta radi pravi sadista kad mu mazohista kaže "udri me, muči me, pocepaj me..."?
 
Pa ne može tako...
Ovo boldovano je san svake žene - da bude iscepana. I sad treba neki skot da profitira, a neka dobra duša da ostane uskraćena?
To je kao ona priča o sadisti i mazohisti - Šta radi pravi sadista kad mu mazohista kaže "udri me, muči me, pocepaj me..."?

ali bitno je kako se ti osecas...a ne verujem da bi nekoj prijao hate sex od koga moze kosa da joj opadne, a jajnici se sprze :lol:
a da, sadista, mazohista.. :lol:
NECU!!! :lol:
 

Back
Top