Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
SoldierOfShadow:
POZDRAV SVIMA !!! odavno nisam bio na forumu !!!
ko je uzeo prava za HARRY POTTERA u srbiji???[ako neko zna kad izlazi prevod] albus SEVERUS SHIT!!! JKR je lazovka rekla je da umiru samo 2 lika ne 102 [najvise mi je zao tonks].

JK je rekla da umiru dva lika koja nije namjeravala da ubije, a da je jedan dobio pomilovanje. ta dva su Remus i Tonks a pomilovanje je dobio gospodin Weasley jos u petoj knjizi. I ja sam obozavala Tonks, ali mi je najvise zao Freda, ne ide mi u glavu kako je mogla da razdvoji blizance :?:
 
SoldierOfShadow:
a koji je to lupin koji se spominje na wikipediji!!! kako je moguce da je to sin remusa kad on nije imao decu!!

pa jeste, on i Tonks dobiju sina u sedmoj knjizi. JK kaze da je jedan od razloga sto je ubila njih dvoje da pokaze da rat donosi zrtve, i zato je on morao ostati siroce, ali mmu je Harry kum pa je ispao ok. Volim JK, volim Harry Pottera al je zena ponekad fakat okrutna.
 
este znali da ce izaci i 8 deo?
kao poslednja borba harryija i opet onog bez nosa...
harry se sprema na poslednu bitku..pritom mu dolazi hermiona:"This is madddnes"
harry:"maddnes?THIS IS SPARTAAA!!" i sutne je u bunar...
onda se sastanu dve vojske na nekoj poljani....
i harry kaze:"THIS IS WHERE WE FIGHT...THIS IS WHERE THEY DIE"....
GIVE THEM NOTHING BUT THAKE FROM THEM EVERYTHING!!
i onda se zalete,pokolje ih sve hary......i naidje onaj bez nosa....harry kad ga pogleda dobije slog i umre..
 
Ku'rac od ovce je uzeo prava!
Koliko sam ja cuo knjiga nece ni izaci nego jer je "Narodna knjiga" izgubila izgubila prava a da bi neko drugi dobio prava mora da stampa sve prethodne delove u velikom tirazu tako da.... Ja bih voleo da izadje ali jeb'em im mamu!
 
ima radnja !! ne knjiga!! i will be waiting for her!! znam engleski dobro ali sad treba pokupiti sve izraze koji se upotrebljavaju da sam citao od prve mogo bi ali sad !!! jbg ko mi je kriv sto je nisam citao na eng od pocetka!! ma izaci ce kat tad!!! uzgred sto je narodna knjiga izgubila pravo na izdavanje???
 
SoldierOfShadow:
ima radnja !! ne knjiga!! i will be waiting for her!! znam engleski dobro ali sad treba pokupiti sve izraze koji se upotrebljavaju da sam citao od prve mogo bi ali sad !!! jbg ko mi je kriv sto je nisam citao na eng od pocetka!! ma izaci ce kat tad!!! uzgred sto je narodna knjiga izgubila pravo na izdavanje???

Ne znam koliko ti moze pomoci ali probaj otici na The Harry Potter lexicon, ako dobro znas engleski lako ti se snaci. Tamo imaju sve izraze, prepricane prethodne knjige, sve likove, zvijeri i bica, nisu jos dodali podatke iz zadnje knjige ali je sajt super. cak je dobio nagradu od JK, za najbolji sajt, vidjet ces ima ikonica u cosku. :razz:
 

Back
Top