Hard disk obrisani podaci??

Jowwa90

Zainteresovan član
Poruka
349
Drugarici mi je neki virus totalno zeznuo komp, i pobrisao joj sve znacajne podatke (slike sa putovanja su bile najznacajnije). Da li neko zna nekog ko za pare vraca izgubljene podatke, cuo sam da postoje ljudi koji to rade (u NS po mogucstvu)? Jel neko probao? Koliko kosta? Hvala :):)
 
Drugarici mi je neki virus totalno zeznuo komp, i pobrisao joj sve znacajne podatke (slike sa putovanja su bile najznacajnije). Da li neko zna nekog ko za pare vraca izgubljene podatke, cuo sam da postoje ljudi koji to rade (u NS po mogucstvu)? Jel neko probao? Koliko kosta? Hvala :):)

Gadna stvar,probaj sa ovim programima sto su ti preporucili,ali cisto sumnjam da ces uspeti...:sad2:
 
Posto su ti foto u pitanju probaj sa ovim programom---Easy Photo Recovery ili Recuva v1.22. Mozda bude i sledece---tebi je verovatno pobrisao te slike ili sta vec antivirus ,ako si ga uopste imala u kompu.mozda neka od slika je bila malo problematicna antivirus ti je otkrio to i verrovatno te je pitao dali zelis ih pobrisati odbaciti ili sta vec.Pogledaj ti malo meni se desilo jednom da je anti virus njih sakrio negde ali u folder onaj sto je nevidljivi tj.imas opciju da ti pokaze sve foldere(vidljive nevidjljive),neznam sada kako pise kod nas na kompovima koji su na eng jezik da bih ubacila tu opciju.Ako znas koji je virus u pitanju pogledaj malo nestgo o njemu mozda je vec neko imao slicnijih problema sa delete file
I mislim da i ako probas da sa programom pokupis to vec izbrisano je moguce samo ako nisi posle toga ponovo brisala nesto jer na hdd u slobodnom prostoru windows to pakuje jedno na drugo
ili ovo ako je moguce
Start -; Programmi -; Accessori -; Utilità di sistema -; Ripristino configurazione di sistema
 
Poslednja izmena:

Back
Top