Haradinaj okuplja opoziciju

A šta nama radi Holandija?!?!?!Pa im niko ne može ništa i to oko jebenog privremenog sporazuma i SSP-a..................:rtfm:

Jedno je to, jer je to bio uslov svih zemalja, Holandije najvise, ta saradnja sa Hagom, a drugo je Kosovo. Tu bi se npr zemlje koje su priznale slozile da udje, mi ne bi smo, a ove sto nisu priznale, pitanje je sta bi uradili. To ce biti nevidjena gimnastika kada to pitanje dodje na red.:mrgreen:
A u svakom slucaju dobro je sto ima zemalja iz EU koje nisu, a kazu i da nece priznalti Kosovo.
Ne bi me cudilo i da na kraju dodje do podele Kosova. Jedino tako ce biti nekakav privid bar da su svi srecni i zadovoljni.
 
Jedno je to, jer je to bio uslov svih zemalja, Holandije najvise, ta saradnja sa Hagom, a drugo je Kosovo. Tu bi se npr zemlje koje su priznale slozile da udje, mi ne bi smo, a ove sto nisu priznale, pitanje je sta bi uradili. To ce biti nevidjena gimnastika kada to pitanje dodje na red.:mrgreen:
A u svakom slucaju dobro je sto ima zemalja iz EU koje nisu, a kazu i da nece priznalti Kosovo.
Ne bi me cudilo i da na kraju dodje do podele Kosova. Jedino tako ce biti nekakav privid bar da su svi srecni i zadovoljni.

Konsenzus svih punopravnih članica EU mora postojati oko prijema bilo koje države tako da ćemo se itekako pitati kada KiM bude trebala da uđe u EU.................Ako do tada ne bude problem u kojim granicama EU prima nas u EU....................
 
Jedno je to, jer je to bio uslov svih zemalja, Holandije najvise, ta saradnja sa Hagom, a drugo je Kosovo. Tu bi se npr zemlje koje su priznale slozile da udje, mi ne bi smo, a ove sto nisu priznale, pitanje je sta bi uradili. To ce biti nevidjena gimnastika kada to pitanje dodje na red.:mrgreen:
A u svakom slucaju dobro je sto ima zemalja iz EU koje nisu, a kazu i da nece priznalti Kosovo.
Ne bi me cudilo i da na kraju dodje do podele Kosova. Jedino tako ce biti nekakav privid bar da su svi srecni i zadovoljni.

ti ozbiljno mislish da che kosovo posle vas u EU? :lol::lol::lol:
 
1. sta bude oko statusa bice, ali tvoja prica o Kosovu u EU je trenutno smesna. Kad bi znao kako se pristupa EU ne bi ispaljivao ovakve bisere.
2. pa jes tako bilo do zadnjih izbora.:mrgreen:
3. takodje.

slushaj, te priche prichaj nekome drugom. kosovo ulazi u eu pre vas. mislim, kakve su uopshte shanse da vi pristupite eu? vidish da vas samo vuku za nos. :lol::lol::lol: jel na poslednjim izborima izabran cvetkovich, ne razumem? i nemash ti shta tu mnogo da mudrujesh, niti ja to zhelim da chitam.
 

Back
Top