Hakovan mi je TikTok

Kojot92

Početnik
Poruka
13
Pozdrav, imam problem, poslata mi je aplikacija jedna gde sam ispao naivan usao ulogovao se i izgubio TikTok profil. AKO MI NEKO MOZE POMOCI NEKA MI SE JAVI NA OVAJ EMAIL: Mrki2018krkic@gmail.com
Zamenjena mi je i adresa i broj na profilu, ne mogu pristupit nikako. CASTICU ZA USLUGU LEPO, SAMO KO ZNA UCI I POMOCI NEKA SE JAVI. Hvala unapred
 
Zamenjen broj, mail i sve.
Kako može tiktok da bude tako retardiran da tebi ne pokaže obaveštenje da je NEKO promenio te podatke (čisto da ti jave) i ako nisi ti da odmah prijaviš. Isto može biti i za logovanje sa druge naprave.

Zar ne postoji dupla autentifikacija? Ako se baviš biznisom to moraš obavezno podesiti, ili si bar trebao.
Kontaktiraj tiktok podršku, šta da ti kažem drugo.

Prijavi nalog i navedi razloge.
https://support.tiktok.com/en/safety-hc/report-a-problem/report-a-user
 
Kako može tiktok da bude tako retardiran da tebi ne pokaže obaveštenje da je NEKO promenio te podatke (čisto da ti jave) i ako nisi ti da odmah prijaviš. Isto može biti i za logovanje sa druge naprave.

Zar ne postoji dupla autentifikacija? Ako se baviš biznisom to moraš obavezno podesiti, ili si bar trebao.
Kontaktiraj tiktok podršku, šta da ti kažem drugo.

Prijavi nalog i navedi razloge.
https://support.tiktok.com/en/safety-hc/report-a-problem/report-a-use

Kako može tiktok da bude tako retardiran da tebi ne pokaže obaveštenje da je NEKO promenio te podatke (čisto da ti jave) i ako nisi ti da odmah prijaviš. Isto može biti i za logovanje sa druge naprave.

Zar ne postoji dupla autentifikacija? Ako se baviš biznisom to moraš obavezno podesiti, ili si bar trebao.
Kontaktiraj tiktok podršku, šta da ti kažem drugo.

Prijavi nalog i navedi razloge.
https://support.tiktok.com/en/safety-hc/report-a-problem/report-a-user
Problem je u tome sto sam hakovan, usao u aplikaciju prijavio se svojim profilom i kraj. A taj TT i profil koji mi verifikovan licnom kartom, povezan karticama itd ne utvrdjuju navodno da je moj tt. Slao sam tamo zalbe, trazili podatke i sve sto traze ja im posaljem i oni mi samo odgovore nedovoljno informacija da bi utvrdili da je profil moj. A sama ip adresa sa koje sam lajvao i sa koje im pisem kao i licna karta itd treba biti dovoljno ali eto njima ne.
 
Problem je u tome sto sam hakovan, usao u aplikaciju prijavio se svojim profilom i kraj. A taj TT i profil koji mi verifikovan licnom kartom, povezan karticama itd ne utvrdjuju navodno da je moj tt. Slao sam tamo zalbe, trazili podatke i sve sto traze ja im posaljem i oni mi samo odgovore nedovoljno informacija da bi utvrdili da je profil moj. A sama ip adresa sa koje sam lajvao i sa koje im pisem kao i licna karta itd treba biti dovoljno ali eto njima ne.
Idi u banku, blokiraj te kartice i otvori nove račune.
 
Problem je u tome sto sam hakovan, usao u aplikaciju prijavio se svojim profilom i kraj. A taj TT i profil koji mi verifikovan licnom kartom, povezan karticama itd ne utvrdjuju navodno da je moj tt. Slao sam tamo zalbe, trazili podatke i sve sto traze ja im posaljem i oni mi samo odgovore nedovoljno informacija da bi utvrdili da je profil moj. A sama ip adresa sa koje sam lajvao i sa koje im pisem kao i licna karta itd treba biti dovoljno ali eto njima ne.
zar za promene podataka nije trebala potvrda preko tvog starog broja ili znanje tvoje stare lozinke?

kad god se nesto menja uvek se trazi potvrda preko starog podatka..ne mozes tek tako da udjes u profil i promenis podatke.
 
jasno kazu.
kad menjas broj moras da potvrdis na starom broju da menjas.
ne mozes promeniti broj telefona (a on je kljuc za sve na tiktoku) ako tu promenu ne potvrdis preko starog broja.

znaci na tvoj telefon je morao da dodje potvrdni kod.
bez njega niko ne moze da ti promeni broj telefona.

 
jasno kazu.
kad menjas broj moras da potvrdis na starom broju da menjas.
ne mozes promeniti broj telefona (a on je kljuc za sve na tiktoku) ako tu promenu ne potvrdis preko starog broja.

znaci na tvoj telefon je morao da dodje potvrdni kod.
bez njega niko ne moze da ti promeni broj telefona.

Moze, dodaju drugi kao i mail, i uklone postojeci. Ili ne znam kako vec uradjeno, hakovan sam lepo i tjt.
 
Preti tuzbom. Znam da su veliki al da ih boli ona stvar al ko zna. Posalji im sve sto imas, sacuvane klipove, sve sto si radio u raznim programim a hacker nema, ako si radio u premiere onda sacuvane templates, sve lepo sa screenshots.
Logove, slike koji si koristio pogotovo ako imas bez watermark
 
Preti tuzbom. Znam da su veliki al da ih boli ona stvar al ko zna. Posalji im sve sto imas, sacuvane klipove, sve sto si radio u raznim programim a hacker nema, ako si radio u premiere onda sacuvane templates, sve lepo sa screenshots.
Logove, slike koji si koristio pogotovo ako imas bez watermark
Sve imam i sve slao ali opet kao nedovoljno tacno cu morati malo da zapretim 😁
 
Nemoguce da nije dovoljno ako si ima sve radove poslao pogotovo sa date stamp-om

Napisi da zelis da ti nazovu I da razgovaras sa nekim iznad jer osoba da kojima pricas ne zele da slusaju. 100% ima neki supervisor, mozda si naleteo samo na neku budalu.
 
Nemoguce da nije dovoljno ako si ima sve radove poslao pogotovo sa date stamp-om

Napisi da zelis da ti nazovu I da razgovaras sa nekim iznad jer osoba da kojima pricas ne zele da slusaju. 100% ima neki supervisor, mozda si naleteo samo na neku budalu.
Bas tako, zato i dalje pisem i zalim se u nadi da neki normalniji operater-agent vidi poruku i odgovori.
 
Phish credential harvester 99%

Verovatno ti se jos uvek nalazi u mailboxu a da ga nisi ni primetio, u nekom momentu si kliknuo na fake link a da nisi bio ni svestan misleci da si dobio poruku od legitimnog TikTok-a


Skoro smo se susreli i bas smo radili analizu tzv. "Tycoon" 2fa Phaas phish mehanizma (relativno nova metoda od par meseci) koji je probao da zaobidje i nasu Microsoft 365 2fa autentikaciju, dovoljno je samo da se ulogujes i onaj sa druge strane ti ne uzima samo lozinku vec i token browsera tako da platforma koju koristis misli da je to tvoj kompjuter/telefon (ista sesija) bez potrebe da te pita za dodatnu potvrdu, tako ti je vrv. i promenjen broj telefona i svi ostali podaci bez ikakvog obavestenja.

Ukratko ne moze niko da ti pomogne sem same podrske na TikToku.

NIKAKO ne nasedaj na postove "profesionalaca" (pun ih je instagram) gde xy osobe tvrde da mogu da ti povrate nalog "to je nemoguce" samo ces se uvaliti u jos veci problem. Jedine osobe koje mogu da ti pomognu je sama tehnicka podrska platforme koju koristis.
 

Back
Top